Reklama

Spałem z jej matką, co dalej?

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

- Alina ma 43 lat i bardzo ponętne ciało. Żaden normalny facet nie zrezygnowałby z okazji, by się z nią przespać. Ja nie odpuściłem. Problem w tym, że Alina jest matką mojej dziewczyny...

Zdjęcie

/AFP
/AFP
- Poniosło nas - wyznaje Krzysiek, stały użytkownik serwisu Facet. - Zaczęło się od tego, że z dnia na dzień straciłem robotę. Byłem sfrustrowany, przybity i - co gorsza - nie było przy mnie mojej dziewczyny. Kaśka, kilka dni wcześniej, pojechała do ojca, który po rozwodzie z Aliną zamieszkał na stałe za granicą.

- Zły na cały świat i okropnie samotny, poszedłem odwiedzić Alinę. Zjedliśmy obiad, zaczęliśmy gadać o wszystkim i o niczym. Byłem zdenerwowany, przez cały czas bujałem nóżką, jakby mi ktoś przyczepił do stopy sprężynę. "Ale jesteś spięty. Mogę ci jakoś pomóc?" - zapytała. Odburknąłem od niechcenia, że Kaśka na pewno by wiedziała - oczywiście mając na myśli odprężający seks. Alina też musiała tak to odebrać...

Reklama

- Alina mi się podobała - przyznaje Krzysiek. - Od pierwszej chwili, gdy ją poznałem. Ale nie fantazjowałem o seksie z nią. Bardziej rajcowała mnie świadomość, że Kaśka będzie za 20 lat taką samą superlaską. Aż do tej niedzieli... Seks z Aliną był spełnieniem młodzieńczych fantazji o upojnej nocy z dojrzałą kobietą. Ale gdy uniesienie minęło, przyszło zakłopotanie. Rozstaliśmy się w milczeniu, zawstydzeni.

- Minął tydzień - relacjonuje Krzysiek. - W tym czasie nie widziałem się z Aliną. A pojutrze wraca Kaśka. Mam ogromnego kaca, i wiem, że nie przejdzie mi, dopóki nie opowiem o wszystkim dziewczynie. Ale czy powinienem? - pyta Internauta.

Artykuł pochodzi z kategorii: Partnerstwo

Więcej na temat:facet | dziewczyny
POLECANE zwiń

Reklama

Skomentuj artykuł: Spałem z jej matką, co dalej?

Przejdź do forum »

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze: 260,

przeczytane przez: 390 osób Dodaj komentarz

Reklama