Reklama

Po czym poznać, że będzie dobra w łóżku?

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Czy randkując z dopiero co poznaną dziewczyną można przewidzieć czy sprawdzi się ona jako kochanka? Zdaniem uczonych, to jacy jesteśmy w łóżku przejawia się w codziennych czynnościach jakie wykonujemy. Na które należy zwracać szczególną uwagę?

Zdjęcie

Jak poznać, że będzie dobrą kochanką? Są na to sposoby! /©123RF/PICSEL
Jak poznać, że będzie dobrą kochanką? Są na to sposoby!
/©123RF/PICSEL

Okazuje się, że ubiór typu wysokie obcasy i spódniczka mini zdradza intencję partnerki, ale nie jej seksualne dopasowanie do naszej osoby. Wygląd czy styl ubioru właściwie nie mają nic do rzeczy. To jak kobieta będzie zachowywać się w łóżku zależy od innych czynników.

Wie na co ma ochotę

Reklama

Jeśli dziewczyna, z którą randkujesz nie musi się zastanawiać nad wyborem dania w restauracji czy filmu na jaki pójdziecie, to jest to oznaka tego, że doskonale wie czego chce. I podobnie może być w kwestii seksu. Jest ona świadoma swego ciała i potrzeb, co powinno ułatwić ci zadanie. Nie będzie też miała problemów z tym, aby powiedzieć ci czego chciałaby spróbować lub czego od ciebie pragnie. Pamiętaj jednak o tym, że taka dziewczyna będzie mogła mieć konkretne wymagania, którym będziesz musiał sprostać.

Mówicie tak samo i podobnie gestykulujecie

Komunikaty werbalne i niewerbalne mówią dużo o tym jacy jesteśmy w łóżku. Warto więc zwrócić uwagę czy mówimy z podobną manierą jak nasza partnerka i czy podobnie zachowujemy się w trakcie rozmowy.

Jeśli ty machasz rękami i co chwilę podnosisz głos, a partnerka nie drgnie palcem nawet podczas opowiadania o najbardziej ekscytującej historii jej życia, to najprawdopodobniej będziecie także znacznie różnili się w łóżku.

Podobnym wskaźnikiem jest także to czy prowadzone przez was rozmowy się "kleją". Co chwilę dopada was milczenie? To niestety nie jest najlepszy znak...

Lubi te same lody co ty

To nie żart. Naukowcy dowiedli, że jeśli smakują nam te same lody, to oznacza to, że nasz związek ma większe szanse na powodzenie. Opracowali oni także szablony, według których można zbadać swoją osobowość właśnie na podstawie smaku ulubionych lodów.

Kawowe - lubią je uwodziciele i kusicielki, truskawkowe - ulubiony smak flirciarzy, waniliowe - utożsamiane z ekstrawertykami, osobami, które nie wstydzą się okazywać uczuć i emocji. Co ciekawe miłośnicy lodów czekoladowych najlepiej dogadywać się będą z fanami smaku miętowego.

Delektuje się jedzeniem

W czasie wspólnego postaraj się ją uważnie obserwować. Zwróć uwagę na to czy delektuje się tym, co je, jak trzyma sztućce oraz na to czy stara się zjeść jak najszybciej.

Jeśli "celebruje" spożywanie posiłku i nigdzie się jej nie spieszy jest to oznaką, że będzie ona chciała kochać się dłużej. Oznacza to też, że seks nie jest dla niej czymś obojętnym. Innymi słowy trafiłeś na wytrawną kochankę!

Zdjęcie

To jak jemy dużo mówi o tym, jak zachowujemy się w łóżku /©123RF/PICSEL
To jak jemy dużo mówi o tym, jak zachowujemy się w łóżku
/©123RF/PICSEL

Jest sprawną tancerką

Idąc razem do klubu sprawdź jak się rusza i czy dobrze się razem bawicie. To czy lubi tańczyć dużo powie ci na temat tego czy jest otwarta i pewna siebie. Jeśli szaleje na parkiecie oznacza to, że jest też w świetnej formie. Innymi słowy w łóżku będzie poszukiwała podobnej energii i emocji. Oraz kogoś, kto jej ich zapewni.

Dobrze całuje

Pocałunki to zazwyczaj preludium do czegoś poważniejszego. Są także wskaźnikiem tego jak nasza "randka" sprawdzi się w łóżku. Warto zaznaczyć, że podczas pocałunku nie używamy wyłącznie ust, ale całego ciała.

Dziewczyna jest zaangażowana w ten akt? Jej ręce wędrują po twoim ciele, a ona sama wydaje ciche dźwięki ? To dobre znaki świadczące o tym, że dziewczyna równie dobrze sprawdzi się w łóżku. Zwróć tez uwagę na to czy zawsze całujecie się tak samo czy też partnerka próbuje czegoś nowego. Jeśli za każdym razem jest trochę inaczej, to możesz być spokojny - dziewczyna będzie aktywną kochanką.

Zdjęcie

Udany pocałunek to zwiastun tego, że dziewczyna sprawdzi się w łóżku /©123RF/PICSEL
Udany pocałunek to zwiastun tego, że dziewczyna sprawdzi się w łóżku
/©123RF/PICSEL

Artykuł pochodzi z kategorii: Partnerstwo

Więcej na temat:seks | seks i związki | pocałunek
POLECANE zwiń

Reklama

Skomentuj artykuł: Po czym poznać, że będzie dobra w łóżku?

Przejdź do forum »

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze: 349,

przeczytane przez: 1351 osób Dodaj komentarz

Reklama