Reklama

Ona chce nas dwóch naraz!

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

- Moja Kasia wyznała mi ostatnio, że marzy jej się seks ze mną i moim dobrym kolegą - pisze, w liście do redakcji Faceta, 27-letni Adam z Kielc.

Zdjęcie

/Intimate Medicine
/Intimate Medicine
- Jesteśmy ze sobą już kilka lat, zawsze otwarcie rozmawialiśmy o naszych potrzebach seksualnych - pisze Adam. - Jednak tym razem wydaje mi się, że Kasia przesadziła ze swoją szczerością - dodaje załamany.

Niezobowiązujący seks w trójkącie

Reklama

- Spytałem Kasię, jak sobie to wyobraża, bo wiem, że jeśli wyznała mi coś takiego, to mówił na serio. Odpowiedziała, że moglibyśmy czasem uprawiać we trójkę niezobowiązujący seks. Że mnie bardzo kocha, ale w zasadzie tylko tego brakuje jej do pełni szczęścia, bo seks tylko ze mną przestaje ją już kręcić. Była pewna, że Tomek nie będzie miał nic przeciwko takiej propozycji - czytamy.

Sypiają ze sobą?

- Tomek jest jednym z moich najlepszych kolegów. Od kilku miesięcy nie ma dziewczyny, choć ma u kobiet duże powodzenie - przyznaje nasz internauta. - Co ciekawe, nie przeszkadza mu to za bardzo. Wiem też, że bardzo podoba mu się mu moja Kasia, więc poczułem się tym bardziej zaniepokojony, gdy usłyszałem, o czym moja partnerka marzy przed snem.

- Zacząłem się nawet zastanawiać, czy skoro mój przyjaciel nie ma kobiety, a moja jest pewna, że zgodzi się na taki trójkąt, to czy przypadkiem za moimi plecami oboje się ze sobą nie spotykają. Nie wiem, co mam robić, co myśleć. Nie chcę stracić mojej dziewczyny, bo ją uwielbiam. Pomóżcie!

Masz problem? Szukasz porady? Napisz do nas!

Artykuł pochodzi z kategorii: Partnerstwo

Więcej na temat:kasia | seks | ona
POLECANE zwiń

Reklama

Skomentuj artykuł: Ona chce nas dwóch naraz!

Przejdź do forum »

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze: 105,

przeczytane przez: 157 osób Dodaj komentarz

Reklama