Reklama

Mój mąż chce seksu z kolegami!

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Mój mąż jest biseksualny. Nawet to zaakceptowałam. Ostatnio jednak miarka się przebrała. Tomek zaproponował mi, by włączyć do naszego seksu jego dwóch kolegów z pracy - pisze, w liście do Redakcji, zrozpaczona Aniela.

Zdjęcie

/ThetaXstock
/ThetaXstock
- Jestem mężatką od 6 lat. Tworzymy szczęśliwy związek. Przynajmniej tak mi się wydawało - do momentu, kiedy odkryłam, że mój mąż lubi mężczyzn i to w taki sam sposób, jak kobiety - pisze w liście do Redakcji 35-letnia Aniela.

Zaakceptowała skłonności męża

- Przez wiele miesięcy przekonywał mnie, że to w żaden sposób nie wpłynie na nasz związek, jeśli tylko pozwolę mu raz na jakiś czas uprawiać seks z mężczyznami. Dużo ode mnie oczekuje, prawda? - zastanawia się użytkowniczka INTERIA.PL. - Tych kilka miesięcy zastanawiałam się, czy jakoś się w tym odnajdę, czy będę potrafiła żyć ze świadomością, że jest ktoś inny oprócz mnie, że jest... inny mężczyzna. Jednak udało mi się zaakceptować ten stan rzeczy, pewnie dlatego, że mąż zmieniał często partnerów i nie angażował się uczuciowo w relacje z nimi - dodaje internautka.

Reklama

Nakłania ją do seksu ze swoimi kolegami

- Nawet zaczęło mi się to podobać, bo zostałam zwolniona z uprawiania seksu z Tomkiem w momentach, kiedy nie miałam na to ochoty, a on nie chodził przy tym sfrustrowany - przyznaje.

- Ostatnio jednak miarka się przebrała. Tomek zaproponował mi, by włączyć do naszego seksu jego dwóch kolegów z pracy. Przekonywał mnie, że przecież oni są przystojni, są świetni "w te klocki" i, że mają "sprzęt" odpowiadających mi rozmiarów. To już przesada! - pisze zrozpaczona Aniela. Mój związek wisi na włosku. Nie wiem, co mam robić. Proszę, pomóżcie mi, doradźcie coś!

Masz problem? Szukasz porady? Napisz do nas!

Artykuł pochodzi z kategorii: Partnerstwo

Więcej na temat:koledzy | mąż

Zobacz również

  • Polacy piją coraz więcej wina

    W ciągu dekady sprzedaż wina w Polsce wzrosła o 56 procent. Polacy z roku na rok piją coraz więcej tego trunku. Rocznie na głowę wypada już ok. 7 litrów, z czego połowa to wina gronowe. więcej

Reklama

Skomentuj artykuł: Mój mąż chce seksu z kolegami!

Przejdź do forum »

Wasze komentarze: 213,

przeczytane przez: 319 osób Dodaj komentarz

Reklama