Reklama

Mój facet jest kobietą

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Mój mężczyzna jest transwestytą. Mnie to absolutnie nie przeszkadza, jednak przeszkadza moim bliskim - pisze, w liście do redakcji Faceta, 29-letnia Aniela.

Zdjęcie

/© Panthermedia
/© Panthermedia
- Rok temu poznałam wspaniałego mężczyznę i od razu coś nas do siebie przyciągnęło. Jesteśmy razem już siedem miesięcy i wszystko między nami układało się doskonale, aż do momentu (cztery miesiące temu), kiedy to wyznał mi, że jest... transwestytą (osobą, która wyłącznie poprzez ubiór i zachowanie chce upodobnić się do osoby płci przeciwnej, ale nie chce zmienić płci - przyp. red.).

W łóżku jest prawdziwym facetem

Reklama

- Początkowo się przeraziłam i nie wiedziałam, jak mam się zachować. Jednak później emocje opadły i nawet w miarę łatwo zaakceptowałam ten stan rzeczy. Ta chęć bycia kobietą włącza się mojemu chłopakowi stosunkowo rzadko. Poza tym lubię chodzić z Tomkiem na zakupy (ma świetny gust), kocham też tę jego wrażliwość, do jakiej zdolne są tylko kobiety, a przy tym czuję z nim kobiecą wspólnotę dusz. Cenię sobie także jego męskość. W łóżku jest stuprocentowym facetem i to jest dla mnie najważniejsze. Przestało mi nawet przeszkadzać to, że lubi ubierać się w kobiece ubrania (czasem kradnie moje) i zachowywać, jak typowa baba.

Otoczenie nas odrzuciło

- Problem zaczął się tak naprawdę w momencie, gdy Tomek postanowił powiedzieć o swoich upodobaniach moim rodzicom (jego już dawno wiedzą) i zademonstrować go przed moimi znajomymi (raz ubrał się na spotkanie za bardzo kobieco i tak też się zachowywał). Na mnie nie zrobiło to już wrażenia, natomiast moi bliscy byli zwyczajnie oburzeni. I tak zostaliśmy przez wszystkich odrzuceni.

Nie zrezygnuję z tej miłości

- Ustaliliśmy już z Tomkiem, że będzie przebierał się w kobiece stroje tylko przy mnie, w domu (potrzeba robienia tego u niego pojawia się, na szczęście, tylko raz na jakiś czas). Manifestować swoją kobiecość zgodził się jedynie przez drobne dodatki do ubioru w postaci biżuterii. Ale zupełnie nie wiem, jak znów przekonać do nas moich rodziców i, przede wszystkim, przyjaciół. Z miłości do Tomka na pewno nie zrezygnuję. Chciałam zapytać was, czy wy również mielibyście problem z zaakceptowaniem takiej pary w swoim najbliższym otoczeniu? Mam nadzieję, że moi znajomi ochłoną trochę i będzie prawie, jak dawniej...

Masz problem? Szukasz porady? Napisz do nas!

Artykuł pochodzi z kategorii: Partnerstwo

Więcej na temat:problem | facet

Zobacz również

  • Powolne jedzenie jest zdrowsze

    Niespieszna konsumpcja koreluje z przyjmowaniem mniejszej ilości kalorii i dłużej utrzymującym się uczuciem sytości - wynika z badań. Wnioski? Poświęcenie więcej czasu na jedzenie, skuteczniej... więcej

Reklama

Skomentuj artykuł: Mój facet jest kobietą

Przejdź do forum »

Wasze komentarze (67)

Dodaj komentarz
sylwia

~sylwia -

Nareście otym się muwi niech faceci noszą damskie rzeczy i bieliznę niech wiedza jak to jest jak ma sie piersi

Sylwia

~Sylwia -

Zadałam swojemu facetowi pytanie czy zostanie kobietom z fiutkiem i kobiecymi piersiami dlamnie bo chciałam mieć takiego. Dlaczego oni mogą nas urzywać woby dwie szparki a my nie ich .Teras on się zgodził i jest moim ukochanym. Jak nie sprubujecie to się nie przekonacie i sprawdzajdzie czy nasi ukochani ubierają się jak my kobiety a zwłaszcza bieliznę JUSTYNA

Smutny

~Smutny -

Kobieta może ubrać na siebie cokolwiek, męski garnitur, męskie buty i nikt na to nie zwróci uwagi. Wszystko można, choć nawet nie trzeba tłumaczyć modą, dobrym samopoczuciem w takim stroju. Nikomu to nie przeszkadza. Gdyby odwrotnie zrobił to mężczyzna, byłby "spalony na stosie". Niechby ubrał na ten przykład rajstopy i to oferowane w sprzedaży męskie, a nie ubrał skarpetek. Gej, zbokol itp., i nie pomogłoby tłumaczenie, że tak mu wygodnie, cieplej, praktyczniej.Jak to by się miało do wizerunku twardego mężczyzny. Może nie wszyscy tacy są typami twardego, śmierdzącego mucho. Mmoże są mężczyźni wrażliwsi, delikatniejsi, troszkę po kobiecemu patrzący na świat. Skoro możemy wychowywać dzieci, gotować obiady, czemu nie wolno nam sprawić sobie odrobiny przyjemności w postaci ciucha, który nam wydaje się wygodny i praktyczny. Od razu spadłby na nas grom z jasnego nieba. Pod tym względem kobiety są niestety uprzywilejowane. Myślę, że jest wielu mężczyzn, którzy tacy właśnie są, ale pruderyjność i mentalność Polaków powoduje, że nieszczęśliwi pozostają ze swoimi "radościami", w pełnym kamuflarzu w domu. Kobiety są z włąsnego wyboru coraz bardziej waleczne i męskie, a mężczyźni delikatniejsi - znak czasów. Traktujmy się równo.

Sylwia

~Sylwia -

Pamiętajcie kobiety jeśli twuj partner chce miec kobiece piersi jak ty t i chce ubierac się jak kobieta to mu pomusz wtym .Nie przekreślaj swojego rzycia . postaraj się rzeby razem stobą chodził ubrany jak kobieta tak jak w domu tak na dworze .A twoje rzycie zmieni się na wspanialsze. Mam takiego faceta i bym nie odała nikomu . Podawaj swojemu ukochanemu kobiece chormony i niczego nie rzałuj .I nie patrz na innych ludzi to jest twoje rzycie sama się przekonasz.

Jola

~Jola -

Nie przejmujcie sie przynajmniejteraz macie teraz prawdziwych przyjaciol. Moj maz tez chodzi w damskich ciuszkach i jest ok , bo ja tez chodze w meskich tak jak my wszyskie i co jestesmy inne? Nie to tylko nagonka na facetow nic wiecej. Pozdrawiam wszystkich normalnych

katalog

~katalog -

Jestem z moją żoną 13 lat i ubieram codziennie damską bieliznę i sukienkii spudniczki. Teraz biore kobiece chormony i pomału mam kobiece piersi . Moja .Żona chciala tego i ja to polubiłem .Jesteśmy teras szczęśliwi razem a sex jest między nami najlepszy.

sylwia

~sylwia -

Mam 33 lata i jestem kobietom po ślubie mojemu facetowi powiedziałam rze chciała bym aby ubierał się wdamskie rzecz dlamnie.Ico takiego wtym teras chodzimy razem po sklepach i oglądamy rzeczy damskie i bielizne a powiem wam rze muj mąrz ma dobry gust i pomaga mi wybierac i sobie.Na temat piersi u mojego faceta to wspaniałe rze je ma takie jak moje podaje codziennie mu chormony kobiece i jecteśmy razem szczęśliwi Odwarznym kobietom polecam sprubujcie a wasze rzycie sexualne inormalne na codzien zmieni się na lepsze.Niech twuj facet ma piersi tak jak ty.

rurka

~rurka -

jestem facetem iubieram sie wdamskie rzeczy i co takiego wraz moja rzona chodimy po sklepach iprzymierzamy razem spudniczki i sukienki wogula damskie rzeczy .moja rzona mi kupuje i je nosze bo chce rzebym ubieral sie jak kobieta .kochamy sie i jestesmy razem jusz 18 lat

"normalny"

~"normalny" -

Bluzka z kołnierzem, żakiet, spodnie krótkie włosy i buty na niskiej podeszwie a na dodatek w firmie zachowuje się jak męski szowinista. 1/3 babskiej populacji tak się ubiera i nikt się nie czepia, to czemu nie może być na odwrót?

rafaelo

~rafaelo -

ja mojej zonie powiedzialem ze lubie zakladac damska bielizne i damskie ciuchy poprostu lubie to i powiedzilaem jej ze pragne zalozyc damskie ciuchy i wyjsc na miasto jako kobieta powiedziala ze jestem chory

Reklama