Reklama

Mężatki to lepsze kochanki

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Nie chcemy was nakłaniać do złego, ale faktom nie będziemy przeczyć. A wynika z nich, że zdecydowanie korzystniejsze jest nawiązywanie romansów z kobietami zaangażowanymi emocjonalnie w inny związek. Dlaczego? Sprawdź!

Zdjęcie

Dobry seks jest wyczerpujący / 
Dobry seks jest wyczerpujący
Jeśli jesteście żonaci, lepiej poprzestańcie na czytaniu artykułu na tym jednym zdaniu. Mamy bowiem co najmniej kilka dowodów na to, że kobieta nosząca obrączkę na prawej dłoni jest zdecydowanie bardzie atrakcyjną kandydatką na kochankę, niż jej niezamężne koleżanki.

Zwiększone prawdopodobieństwo

Reklama

Pierwszą, i zdaje się jedną z ważniejszych, korzyści płynących z romansu z mężatką, jest zwiększone prawdopodobieństwo na posiadanie przez mężczyznę większej liczby potomstwa. Z badań przeprowadzonych przez Robina Bakera i Marka Ballisa wynika, że niewierne kobiety zupełnie podświadomie odbywają stosunki z kochankami w okresach swojej największej płodności. "Nawet przy założeniu, że niewierna kobieta ma dwa razy więcej stosunków płciowych z mężem niż z kochankiem, prawdopodobieństwo zajścia w ciąże z kochankiem jest zawsze większe" - przekonują naukowcy.

Dzieci na które nie musisz łożyć

Dla mężczyzn decydujących się na romans z mężatką istotne jest to, że raczej nie zostaną pociągnięci do odpowiedzialności za seks na boku. Nie zostaną zmuszeni do płacenia alimentów, i nie zostaną zaciągnięci do ołtarza. Kobieta-mężatka z pewnością będzie chciała ukryć akty zdrady, dzięki czemu jej kochanek może nawet nie dowiedzieć się, że zostanie ojcem. A prawowity mąż - że ma nieswoje potomstwo.

Doświadczenie seksualne kobiety to podstawa

Dobre czy złe - nie ma to większego znaczenia. Bo jakie by to doświadczenie nie było, zawsze działa na waszą korzyść. Jeśli mężatka ma bujną przeszłość, to z pewnością przełoży się to na jakość waszego seksu. Zawsze przecież możecie się czegoś od niej nauczyć. Jeśli jest zdecydowanie odwrotnie i wasza kochana zmęczona jest monotonią, która dominuje w jej małżeńskim łożu, z pewnością z chęcią z wami poeksperymentuje...

Seks bez zobowiązań

Większość wolnych kobiet traktuje seks jako coś, co niesie za sobą dalszy ciąg, prowadzący często nawet przed ołtarz. Mężczyźni mają trochę inne podejście do tej kwestii. I tu świetnie porozumiecie się, panowie, z zamężna przedstawicielką płci pięknej. Ona będzie chciała od was tylko dobrego seksu. Żadnych zobowiązań, czy deklaracji. Jest jeden warunek - seks musi być naprawdę na wysokim poziomie!

Dobra rekomendacja

Fakt, że wasza kochanka pozostaje w małżeństwie, działa na jej korzyść. Małżeństwo jest często dobrą rekomendacją dla innego mężczyzny. Jeśli jakiś facet zdecydował się na związek z twoją kochanką, a tworzą w miarę szczęśliwą relację (zdrada nie zawsze oznacza nieudany związek małżeński), świadczy to tylko o tym, że musi być ona wartościową kobietą. Dlaczego? Jeśli jest ona w stanie wytrzymać np. kilka lat z mężem pod jednym dachem, oznacza, że jest zaprawiona w boju. Z pewnością jest to kobieta dużo bardziej wyrozumiała i cierpliwsza dla mężczyzny niż każda inna niezamężna.

Oprócz tego, nie oszukujmy się - to co bardziej niedostępne, przecież lepiej smakuje. Prawda?

MT

Artykuł pochodzi z kategorii: Partnerstwo

Więcej na temat:prawdopodobieństwo | seks | mężatka
POLECANE zwiń

Reklama

Skomentuj artykuł: Mężatki to lepsze kochanki

Przejdź do forum »

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze: 284,

przeczytane przez: 1614 osoby Dodaj komentarz

Reklama