Reklama

Lolitki czy mamuśki?

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Jedne i drugie mają swoje plusy. I jak to w życiu bywa, mają też minusy. Jedne dopiero zaczynają dorosłe życie, drugie mają za sobą bagaż życiowych doświadczeń. "Słodkie osiemnastki" i "ryczące czterdziestki". Kobiety w różnym wieku. Które są lepsze w łóżku?

Zdjęcie

fot. thetaXstock /
fot. thetaXstock
/
Czas jest nieubłagany i ma to do siebie, że wciąż płynie. A skoro płynie, to niestety w sposób wymierny przekłada się to na nasz wiek. Efektem upływu czasu są młodzi chłopcy i starsi panowie, dziewczynki i babcie, czy w końcu "słodkie osiemnastki" i "ryczące czterdziestki". Ściślej mówiąc: dorosłe dziewczyny i dojrzałe kobiety.

Na pytanie, kto jest lepszy w łóżku,

dla wielu odpowiedź może wydawać się oczywista - jasne, że "słodka osiemnastka". Spójrzmy bliżej: młode, jędrne ciało, niemal naturalny luz i otwartość na nowoczesność, czy choćby z racji młodego wieku cudowna ilość sił fizycznych i witalnych.

Reklama

Jednak to wersja optymistyczna. Istnieje przecież wariant, że "słodka osiemnastka" kryje jakąś tajemnicę. Może przecież nie mieć idealnej figury, może być nieśmiała i mieć kompleksy. Może w końcu do spraw seksu podchodzić bardzo pruderyjnie. A w takiej sytuacji atut młodego wieku przestaje się niestety liczyć.

Przyjrzyjmy się zatem "ryczącej czterdziestce"

(z góry oznajmiam, że określenie to wszystkie zainteresowane panie winny potraktować jako komplement). Oczywiście, jeżeli założymy, podobnie jak w przypadku "słodkiej osiemnastki", brak idealnej figury i kondycji fizycznej, nieśmiałość i pruderyjność, to w takim przypadku wiek jest niestety dodatkowym minusem. Ale jeśli tak nie jest...

Właśnie, jeśli założymy, że dojrzała kobieta, jest wysportowana, zadbana, bezpruderyjna, na wskroś nowoczesna, to dokładając do tego doświadczenie (choćby tylko seksualne) znajomość własnego ciała, znajomość mężczyzn i ich potrzeb, to przy "osiemnastce" wygląda jak mistrz świata przy debiutancie.

Oczywiście nie można generalizować,

gdyż od każdej reguły zdarzają się wyjątki. Jednak jak wiadomo wyjątki potwierdzają regułę... Ale tak naprawdę wiek kobiet nie ma zasadniczo znaczenia. Przynajmniej dla nas, mężczyzn. Bo są różne gusta, a z gustami się nie dyskutuje.

I jeszcze jedno... Już Irek Dudek śpiewał, że "nie ma brzydkich kobiet, tylko wina czasem brak..."

tino71

Artykuł pochodzi z kategorii: Partnerstwo

Więcej na temat:Mamuśki
POLECANE zwiń

Reklama

Skomentuj artykuł: Lolitki czy mamuśki?

Przejdź do forum »

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze: 62,

przeczytane przez: 93 osoby Dodaj komentarz

Reklama