Reklama

Kobiety są puszczalskie?

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Kobieta, która idzie z facetem do łóżka na pierwszej randce, jest "puszczalska". Mężczyzna w tej samej sytuacji może się pochwalić "zaliczeniem laski". Cały ten słownik wiejskiego macho ze słowami typu '"zaliczyć" czy "puszczalska" trzeba wyrzucić na śmietnik.

Zdjęcie

Wyrzućmy słowo "puszczalska" na śmietnik historii! / 
Wyrzućmy słowo "puszczalska" na śmietnik historii!
- Wreszcie zaprosił mnie na randkę. Bardzo dobrze się czuję w jego towarzystwie i wygląda na to, że ja mu też się podobam. Chciałabym się z nim przespać, ale nie wiem, czy wypada tak od razu. Kiedy się zgodzić? Na trzeciej randce? Dopiero po miesiącu znajomości? - zwierza się na jednym z internetowych forów aga23.

Nie idź z nim do łóżka wcześniej niż na trzeciej randce. Mężczyźni gardzą kobietami, które łatwo zdobyli - nie wiadomo, kto to wymyślił, ale zawsze ktoś musiał być pierwszy. Winić można jego, kulturę, nas samych.

Reklama

Być może tobie nie przeszkadza zabawa w stylu "oboje tego chcemy, ale poczekamy". Jeśli nie przeszkadza, twoja sprawa. Jeśli natomiast nazywasz kobiety, które idą z tobą do łóżka, bo było miło, "łatwymi", powinieneś smażyć się w piekle. Powielasz krzywdzący i głupi stereotyp. Ale czy jest ktoś, kto w ogóle tak uważa?

Tracey Cox w "Nie tylko hot sex, czyli jak stworzyć szczęśliwa parę" pisze: - Jakakolwiek jest przyczyna, nawet jeśli dyszy z pożądania (...) uwierz mi, skrycie chce, żebyś powiedziała "Nie, jeszcze nie teraz". Twierdzi, że nawet wyzwoleni mężczyźni, choć nie znoszą tak myśleć, też tak to czują.

Psychologia ewolucyjna nie tłumaczy chamstwa

- Mnie to nie przeszkadza - twierdzi Bartek Nowak, 27-letni prawnik z Krakowa. - Mam nadzieję, że słowo "łatwa" pokutuje tylko wśród towarzystwa jeżdżącego bmwicami i zarywającego laski na wiejskich dyskotekach, ale obawiam się, że jednak wiele normalnych osób też kupuje ten kit - mówi. A co na to seksuolodzy?

Artykuł pochodzi z kategorii: Partnerstwo

Więcej na temat:laski | łóżka
POLECANE zwiń

Reklama

Skomentuj artykuł: Kobiety są puszczalskie?

Przejdź do forum »

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze: 962,

przeczytane przez: 1443 osoby Dodaj komentarz

Reklama