Reklama

Co potrafi zrobić zazdrosna kobieta?

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Badania dowodzą, że to mężczyźni częściej bywają zazdrośni. Jeśli jednak kobietę dopadnie owo uczucie, może stać się niebezpieczna dla otoczenia.

Zdjęcie

Dwie pozujące na bokserskim ringu modelki prezentują modę na jesień/zimę 2008. /AFP
Dwie pozujące na bokserskim ringu modelki prezentują modę na jesień/zimę 2008.
/AFP
Zwykle zazdrość jest domeną mężczyzn. Jednak sposób, w jaki ją okazują zdecydowanie różni się od zachowania, jakie w kobiecie wyzwala to niszczycielskie uczucie. Mężczyzna przeważnie albo kłamie, że nie czuje zazdrości, albo wściekły zamyka się w sobie nie stanowiąc zagrożenie dla nikogo innego poza samym sobą. Niestety, nie można tego powiedzieć o naszych paniach. Zazdrosne i wściekłe stają się nieprzewidywalne.

Wściekła kobieta zniszczy ci samochód

Reklama

Z opublikowanych w "Super Expressie" amerykańskich badań wynika, że w akcie zazdrości - przedstawicielki pięknej płci sieją zniszczenie porównywalne jedynie z kataklizmami. I nie są to dane przesadzone - obiektem, na którym wyładowują swoją złość są nie tylko ludzie, ale również samochody i domy.

Bolesne w skutkach "poskromienie złośnicy"

Gazeta cytuje wyniki firm ubezpieczeniowych, które szacują, że - ofiarami zazdrośnic pada co roku ponad 16 tysięcy samochodów. Po takim ataku niewinne auta nadają się najczęściej jedynie do złomowania! Do tego należy doliczyć jeszcze kilkadziesiąt doszczętnie zdewastowanych lub spalonych domów i mniejszy, choć nie mniej wartościowy sprzęt (łodzie, przyczepy kempingowe, elektronika). Koszty podnoszą też nieudane próby "poskromienia złośnicy" - wizyty w szpitalach do najtańszych przecież nie należą...- dodaje " SE"

Ona ma prawdziwy powód

Najgorsze w tym wszystkim jest jednak to, że one (w przeciwieństwie do nas) przeważnie mają racje i prawdziwe powody do zazdrości... Dlatego zanim dacie jej pretekst, poważnie to przemyślcie - to się może źle skończyć! - radzi "Superak".

Artykuł pochodzi z kategorii: Partnerstwo

Więcej na temat:uczucie
POLECANE zwiń

Reklama

Skomentuj artykuł: Co potrafi zrobić zazdrosna kobieta?

Przejdź do forum »

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze: 97,

przeczytane przez: 145 osób Dodaj komentarz

Reklama