Reklama

13 patentów na dobry seks

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

W łóżku jak w kartach - wygrywa ten, kto popełni najmniej błędów. Oto 13 podstawowych do uniknięcia. Koniecznie.

Zdjęcie

fot. Jan Zdżarski /Agencja SE/East News
fot. Jan Zdżarski
/Agencja SE/East News
Wklepanie do wyszukiwarki hasła "błędy facetów w łóżku" skutkuje pojawieniem się 187.000 wyników pochodzących z kobiecych portali, forów dyskusyjnych, artykułów i blogów. Ustaliliśmy 13 prostych powodów, które gaszą kobiece pożądanie, i tyleż sposobów, by tego uniknąć. Siadasz do gry?

ROZBIERANIE JEST SEKSY

Reklama

Może to wpływ programów z Davidem Copperfieldem, ale nasza chęć do jednoczesnego rozpinania stanika i zdejmowania jej spodni, bez przerywania gry wstępnej i oczywiście zdejmowania własnych spodni, ma w sobie coś z magicznych sztuczek i budzi powszechne kobiece zdziwienie. Co więcej, gdy już udaje się nam wyskoczyć z ubrania i zedrzeć z niej resztkę, która nie dała się normalnie zdjąć, okazuje się, że stoimy przed nią nadzy, z erekcją jak Pałac Kultury, ale za to w skarpetkach.

Trzeba naprawdę bardzo kochać, żeby wytrzymać taki widok. Zamiast się szarpać, zróbcie z rozbierania seans: patrzcie na siebie i powoli zdejmujcie sztuka po sztuce. Możesz wyciągnąć do niej pomocną dłoń, ale ona sama zrobi to seksowniej.

POWIEDZ TO GŁOŚNO

Podgryzamy im płatki uszu, sapiemy, dyszymy, szepcemy, wkładamy język, a wszystko przez to, że wbito nam kiedyś do głowy podział na mężczyzn wzrokowców i wrażliwe słuchowo kobiety. Nie znaczy to, że nie ma w tym ziarna prawdy, ale statystycznie ponad 15 proc. kobiet przyznaje się do oglądania z podnieceniem ostrej pornografii, więc podział nie jest taki jednoznaczny.

Jednoznaczna natomiast jest kobieca opinia, że jeżeli już pieścić uszy, to delikatnie, i jeżeli już do nich mówić podczas seksu, to z sensem. Nie wszystkie kobiety przepadają za łóżkowym świntuszeniem, ale wszystkie chętnie posłuchają komplementów na temat swojego ciała i urody. Nie musisz szeptać, ponieważ odkryto pozytywny związek między hałasem a seksem. Niewielka część ucha jest stymulowana przez głośniejsze dźwięki i, pobudzona, wysyła sygnał do ośrodka przyjemności w jej mózgu. Mów normalnym głosem (dla niej i tak będzie głośno ze względu na bliskość), a dotyk twoich ust będzie dla niej bardzo przyjemnym doznaniem.

POCAŁUNKI SĄ THE BEST

To motyw przewodni wszystkich narzekań na nasze miłosne umiejętności. One mogłyby robić to godzinami, a my traktujemy całowanie jako jeden z elementów gry wstępnej, które, jak wszystko, ma swój czas i miejsce. Najpierw całujemy chwilę w usta, potem w szyję, trochę czasu spędzamy między piersiami i nurkujemy między uda - tak w skrócie wygląda erotyczny podbój. Jakby nie patrzeć, mało pasjonująco.

Artykuł pochodzi z kategorii: Partnerstwo

Więcej na temat:błędy | Piersi | seks

Zobacz również

  • Naukowcy potwierdzają: Ser jest właściwie jak kokaina

    To brzmi aż dziwnie, ale uczeni dowodzą, że jedzenie sera działa na nasz mózg tak, jak... narkotyk. Temu fascynującemu odkryciu postanowiliśmy się przyjrzeć bliżej. więcej

Reklama

Skomentuj artykuł: 13 patentów na dobry seks

Przejdź do forum »

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze: 232,

przeczytane przez: 1137 osób Dodaj komentarz

Reklama