Reklama

Doprowadź ją do orgazmu... piersi

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Piersi uważane są za najseksowniejszą część kobiecego ciała. Czy nie jest to wystarczający powód, aby podczas seksu poświęcić im trochę więcej uwagi? Tym bardziej, że ich pobudzanie może doprowadzić kobietę do dzikiego orgazmu.

Zdjęcie

Większe piersi są aż o 24 proc. mniej wrażliwe na dotyk niż mniejsze. /ThetaXstock
Większe piersi są aż o 24 proc. mniej wrażliwe na dotyk niż mniejsze.
/ThetaXstock
Już sam fakt posiadania przez kobietę piersi pokazuje, jak racjonalna jest Matka Natura. Mimo, że pełnią one kilka praktycznych funkcji, to w naszej kulturze te piękne atrybuty kobiecości kojarzą się głównie z wyznacznikiem atrakcyjności i kobiecym seksapilem.

Piersi zawsze kręcą facetów

Tak, jak różne są kobiety, tak i ich piersi w niezwykły sposób różnią się od siebie pod względem kształtu, jędrności i wielkości. Ich cechą wspólną jest to, że są jedną z najwrażliwszych części ciała i w bardzo szybki sposób reagują na dotyk. Piersi mogą być zatem źródłem ogromnej przyjemności, zarówno dla kobiety, która jest pieszczona, jak i dla osoby dającej im pieszczotę. I choć wiemy, że każdy ma swoje upodobania, to tak naprawdę dla większości mężczyzn piersi, jakiekolwiek by nie były, są stałym źródłem podniecenia. Nie ma wiec sensu koncentrowanie uwagi na ich porównywaniu. Lepiej po prostu się nimi zająć. Prezentujemy zatem kilka cennych informacji i wskazówek, jak postępować z tymi atrakcyjnymi darami Matki Natury.

Reklama

Większe piersi są mniej wrażliwe

Sutki mają w zwyczaju stawać podczas dotykania, ponieważ na ich powierzchni znajduje się wiele zakończeń nerwowych. Pobudzane seksualnie są zdecydowanie jędrniejsze, bo wypełniają się krwią. Dlaczego więc kobiety, mimo tak prostego schematu reakcji seksualnych, reagują na stymulację piersi w tak zróżnicowany sposób? Otóż wrażliwość piersi na dotyk uzależniona jest od kilku czynników. Jednym z nich jest ich wielkość. Z badań przeprowadzonych na Uniwersytecie Wiedeńskim wynika, że większe piersi są aż o 24 proc. mniej wrażliwe na dotyk niż mniejsze. Naukowcy wyjaśniają, że powodem tego są korzenie nerwów, które transmitują bodźce z sutków, i są u kobiet z większymi piersiami bardziej rozciągnięte, dając tym samym mniej intensywne odczucia. To dlatego dla niektórych kobiet pobudzanie piersi przynosi przyjemność wyłącznie ich partnerom.

Oprócz tego piersi są w ciągłym procesie zmian. Ich jędrność i pełność w znacznym stopniu zależy od cyklu menstruacyjnego. Pewne zmiany mogą wynikać również z przebytej choroby.

One są w stanie osiągnąć orgazm piersi

Jak prawidłowo skoncentrować uwagę na piersiach partnerki podczas stosunku, by sprawić jej niezwykłą przyjemność? Otóż na rozbudzanie piersi partnerki jest wiele sposobów. Do tego celu można wykorzystać zarówno ręce, język, lód lub inne akcesoria do tego stworzone. Kobiece sutki można ssać, można też je delikatnie skubać. Niektórym, bardziej zaprawionym w boju, poleca się używanie do tego celu różnych klipsów, które nakłada się na sutki. Oczywiście, podczas wybierania metody rozbudzania piersi należy wziąć pod uwagę ich indywidualną wrażliwość i odpowiednio do niej się dostosować.

Wielu ludzi zastanawia się czym tak naprawdę jest prawdziwy orgazm. Czy jest nim ten pochwowy, czy może jedynie łechtaczkowy? Okazuje się, że w przypadku niektórych kobiet jest i trzecia opcja - kobiecy orgazm piersi. Wymaga ona co prawda odpowiedniego pobudzania tych kobiecych atrybutów, ale efektem końcowym może być przeżycie orgazmu.

Dane na temat liczby kobiet, które osiągają i ten rodzaj najwyższej przyjemności, różnią się. Najogólniej można powiedzieć, że liczba zdolnych do orgazmu piersiowego kobiet oscyluje między 1, a 29 procentami.

Artykuł pochodzi z kategorii: Boski w łóżku

Więcej na temat:przyjemności | przyjemność | dotyk | orgazm | Piersi
POLECANE zwiń

Reklama

Skomentuj artykuł: Doprowadź ją do orgazmu... piersi

Przejdź do forum »

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze: 50,

przeczytane przez: 462 osoby Dodaj komentarz

Reklama