Reklama

Doprowadź ją do orgazmu... piersi

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Piersi uważane są za najseksowniejszą część kobiecego ciała. Czy nie jest to wystarczający powód, aby podczas seksu poświęcić im trochę więcej uwagi? Tym bardziej, że ich pobudzanie może doprowadzić kobietę do dzikiego orgazmu.

Zdjęcie

Większe piersi są aż o 24 proc. mniej wrażliwe na dotyk niż mniejsze. /ThetaXstock
Większe piersi są aż o 24 proc. mniej wrażliwe na dotyk niż mniejsze.
/ThetaXstock
Już sam fakt posiadania przez kobietę piersi pokazuje, jak racjonalna jest Matka Natura. Mimo, że pełnią one kilka praktycznych funkcji, to w naszej kulturze te piękne atrybuty kobiecości kojarzą się głównie z wyznacznikiem atrakcyjności i kobiecym seksapilem.

Piersi zawsze kręcą facetów

Tak, jak różne są kobiety, tak i ich piersi w niezwykły sposób różnią się od siebie pod względem kształtu, jędrności i wielkości. Ich cechą wspólną jest to, że są jedną z najwrażliwszych części ciała i w bardzo szybki sposób reagują na dotyk. Piersi mogą być zatem źródłem ogromnej przyjemności, zarówno dla kobiety, która jest pieszczona, jak i dla osoby dającej im pieszczotę. I choć wiemy, że każdy ma swoje upodobania, to tak naprawdę dla większości mężczyzn piersi, jakiekolwiek by nie były, są stałym źródłem podniecenia. Nie ma wiec sensu koncentrowanie uwagi na ich porównywaniu. Lepiej po prostu się nimi zająć. Prezentujemy zatem kilka cennych informacji i wskazówek, jak postępować z tymi atrakcyjnymi darami Matki Natury.

Reklama

Większe piersi są mniej wrażliwe

Sutki mają w zwyczaju stawać podczas dotykania, ponieważ na ich powierzchni znajduje się wiele zakończeń nerwowych. Pobudzane seksualnie są zdecydowanie jędrniejsze, bo wypełniają się krwią. Dlaczego więc kobiety, mimo tak prostego schematu reakcji seksualnych, reagują na stymulację piersi w tak zróżnicowany sposób? Otóż wrażliwość piersi na dotyk uzależniona jest od kilku czynników. Jednym z nich jest ich wielkość. Z badań przeprowadzonych na Uniwersytecie Wiedeńskim wynika, że większe piersi są aż o 24 proc. mniej wrażliwe na dotyk niż mniejsze. Naukowcy wyjaśniają, że powodem tego są korzenie nerwów, które transmitują bodźce z sutków, i są u kobiet z większymi piersiami bardziej rozciągnięte, dając tym samym mniej intensywne odczucia. To dlatego dla niektórych kobiet pobudzanie piersi przynosi przyjemność wyłącznie ich partnerom.

Oprócz tego piersi są w ciągłym procesie zmian. Ich jędrność i pełność w znacznym stopniu zależy od cyklu menstruacyjnego. Pewne zmiany mogą wynikać również z przebytej choroby.

One są w stanie osiągnąć orgazm piersi

Jak prawidłowo skoncentrować uwagę na piersiach partnerki podczas stosunku, by sprawić jej niezwykłą przyjemność? Otóż na rozbudzanie piersi partnerki jest wiele sposobów. Do tego celu można wykorzystać zarówno ręce, język, lód lub inne akcesoria do tego stworzone. Kobiece sutki można ssać, można też je delikatnie skubać. Niektórym, bardziej zaprawionym w boju, poleca się używanie do tego celu różnych klipsów, które nakłada się na sutki. Oczywiście, podczas wybierania metody rozbudzania piersi należy wziąć pod uwagę ich indywidualną wrażliwość i odpowiednio do niej się dostosować.

Wielu ludzi zastanawia się czym tak naprawdę jest prawdziwy orgazm. Czy jest nim ten pochwowy, czy może jedynie łechtaczkowy? Okazuje się, że w przypadku niektórych kobiet jest i trzecia opcja - kobiecy orgazm piersi. Wymaga ona co prawda odpowiedniego pobudzania tych kobiecych atrybutów, ale efektem końcowym może być przeżycie orgazmu.

Dane na temat liczby kobiet, które osiągają i ten rodzaj najwyższej przyjemności, różnią się. Najogólniej można powiedzieć, że liczba zdolnych do orgazmu piersiowego kobiet oscyluje między 1, a 29 procentami.

Artykuł pochodzi z kategorii: Boski w łóżku

Więcej na temat:przyjemności | przyjemność | dotyk | orgazm | Piersi

Zobacz również

  • Zamiast gasić, podpalają!

    Wśród członków Ochotniczej Straży Pożarnej zdarzają się piromani! Podkładając ogień dla kilkunastu złotych zarobku, plamią honor munduru... więcej

Reklama

Skomentuj artykuł: Doprowadź ją do orgazmu... piersi

Przejdź do forum »

Wasze komentarze (47)

Dodaj komentarz
fox

~fox -

odwrotnie,można urwać jej dyndzelki na maxa i nic!No i 99% facetów lubi duży plac zabaw:)nie pocieszajcie się kobiety ze małe jest piękne.

as

~as -

a ja chcę takie maleńkie ...

Pablo

~Pablo -

Duże piersi są super;) małe nie koniecznie;P

CeBA

~CeBA -

słuchaj PP zafunduj swojej kobiecie implanty zbliża się 8 marca i po kłopocie.A tak naprawdę to czy wszystkie kobiety lubią ugniatanie, cmokanie itp...?co za idiota wymyślił orgazm piersi!

x11

~x11 -

Bzdura. Właśnie większe piersi dużo łatwiej doprowadzą kobietę do orgazmu sutkowego.

KolejnaElka

~KolejnaElka -

To prawda że małe piersi potrafią doprowadzić kobietę do orgazmu, a przynajmniej takie kobiety szybciej się podniecając i statystycznie są skłonne do większych eksperymentów w łóżku - są także bardziej namiętne!!! Duże piersi nie mają nic więcej do zaoferowania oprócz rozmiaru - a i tak cała przyjemność oglądania ich znika wraz z wiekiem, podczas gdy te maleńkie, nigdy nie tracą na jakości!

PRZEMKOWIANIN

~PRZEMKOWIANIN -

wielkie cycochy to jest to :-)

asdf

~asdf -

zawsze mnie zachęca do takich pieszczot i to mnie dopiero kręci :) a jak widzę i słysze że ją jeszcze bardziej to jest już wogóle zaj... :))

ela

~ela -

Mnie to też nie sprawia szczególnej przyjemności, powiedziałabym nawet że boli ale ponieważ bardzo kocham swojego "pana i władcę" a on bardzo lubi się nimi bawić, to nie protestuję. I nie czuję się wykorzystywana, po prostu lubię gdy mu jest dobrze, on z resztą też się bardzo stara, więc ogolnie jest OK. Orgazm sprawiamy sobie innymi metodami.

www

~www -

maz mietoli moje piersi nie robi to na mnie zadnego wrazenia, po chiwli jestem znudzina i rodrazniona

Reklama