Reklama

Zdradzam żonę z jej młodszymi podobiznami... (78)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 20965

Re: Zdradzam żonę z jej młodszymi podobiznami...

Napisał(a): xxxxxxxx12345678 -

CZEGOS TU NIE ROZUMIEM. ZDRADZASZ ŻONĘ Z OSOBĄ PODOBNĄ DO ŻONY. SZUKASZ WSPOMNIEŃ TO SIĘGNIJ PO ZDJĘCIA. UWAZAM ,ZE JESTEŚ TAK ZAKŁAMANY ,ŻE SAM Z SOBĄ JEST CI ŻLE I NIE UMIESZ SIĘ PRZYZNAC DO TEGO CO ROBISZ, A NAZYWAJAC KOLEGO RZECZ PO IMIENIU JEST TO ZDRADA. ODEMNIE PRZEBACZENIA NIE DOSTANIESZ ,PROŚ O TO ZONĘ.

Re: Zdradzam żonę z jej młodszymi podobiznami...

Napisał(a): Gość -

ZAPAMIĘTAJ TYLKO JEDNĄ ANEGDOTĘ MASZ CHLEB I BUŁKI TO NIE SZUKAJ WIĘCEJ BO BĘDZIESZ MIAŁ WSZYSTKO CZERSTWE ZAPOMNIJ O ŻONIE I POMYŚL O TYM CO MASZ TERAZ.

koloron Wiem, że to szalone, ale znajduję się w więzieniu własnych potrzeb i fantazji.
Jesteśmy po ślubie 17 lat i pierwszy raz zdradziłem kilka dni po naszej 9 rocznicy. Moją kochanką przez kilka miesięcy była kobieta, która di złudzenia przypominała moją żonę sprzed lat. Później powtórzyło się to jeszcze raz i tym razem romans trwał już dłużej. Kiedy to przerwałem i postanowiłem nigdy nie zdradzać żony pojawiła się ona...jest identyczna, jak moja żona, gdy ją poznałem i kiedy się z nią kocham mam w głowie moja żonę-jedyna miłość mojego życia!
Wiem,że to co robię jest złe i muszę to przerwać, ale nie umiem pozbyć się swoich wspomnień, które mnie nakręcają i wrzucają w ramiona tych dziewczyn.
Co mam zrobić? Wstydzę się do tego przyznać komukolwiek.

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Zdradzam żonę z jej młodszymi podobiznami...

Reklama