Reklama

Problem z potencją (141)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 22222

Re: Problem z potencją

Napisał(a): Gość -

Hej. Domowych może nie, ale z apteki jak najbardziej. Wiem jak to jest jak mały zaczyna nie chcieć współpracować i próbowałem np korzenia maca (drogie niedobre i nie działa;( żona sprezentowała mi permen z okazji dnia dziadka – nie, jeszcze dziadkiem nie ejstem, ale to było w sensie ze dziadostwo odstawiam…. po kuracji wszytsko wrócilo do normy – w sensie jest kiedy tego chcemy a nie kiedy on się laskawie pondiesie

Re: Problem z potencją

Napisał(a): Gość -

dieta i wysiłek fizyczny.kiełki codziennie sok z puszki fasoli + witamina E przez 2 tygodnie . Zobacz też Poradnik uzdrawiacza tam masz mnóstwo przepisów na potencję. Permen to placebo nie działa . Jeśli to nie zadziała to vizarsin, falsigra i inne odpowiedzniki jak się dobrze zakręcisz to będziesz miał to w miarę tanio nie kupuj viagry bo zbankrutujesz.

Re: Problem z potencją

Napisał(a): Gość -

Swój wygląd można bardzo łatwo zmienić. Przekonałem się na własnej skórze. Wystarczy mieć dobry plan strategiczny w postaci dobrej diety oraz ćwiczeń. Po zrzuceniu 25 kg moje ciało nabrało bardzo fajnych kształtów niczym spartan z 300 ;) Myślałem , że taki proces trwa znacznie dłużej a mi zajęło to troszkę ponad 3 miesiące. Kontakt dla chętnych: treningdieta@gmail.com Zaryzykowałem i nie żałuję. Teraz tylko czekam na upały i zacznę wyrywać kobietki na plaży ;)

Re: Problem z potencją

Napisał(a): Gość -

semka Na pewno partnerka może pomóc, wiadomo:) ale jeśli już jest naprawdę kiepsko to ja poleciłabym zajrzeć tutaj http://www.oswieconykochanek.pl/blog/ciekawostki/sposob-na-potencje-viagra-domowej-produkcji/ sprawdzony i polecany sposób :) z doświadczenia wiem, że działa bo mój partner też miał z tym problemy.

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Problem z potencją

Reklama