Reklama

Podział majątku po rozwodzie (72)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 4158

Re: Podział majątku po rozwodzie

Napisał(a): Gość -

podkowowy Rodzinę utrzymywałem ja, mieszkanie zostało zakupione przeze mnie, w stu procentach za moje pieniądze. To, co jeszcze było do spłacenia to spłacałem ze swojej pensji. Żona nie miała w to żadnego wkładu. A teraz sąd zadecydował, że moje mieszkanie zostanie podzielone między nas po równo.
Uargumentowała to tym, że ona nie pracowała, bo opiekowała się dzieckiem, ale tak nie było, bo syn od 4 roku życia chodził do przedszkola i wtedy spokojnie mogła pracować, tylk jej się nie chciało.
Co mam zrobić, żeby zmienić decyzje sądu?

Nie uważałeś nad tym co czynisz , to teraz czyń co uważasz :):):) . Wiesz przecież z kim się ożeniłeś :)

Napisał(a): urbyl -

jeżeli już to nie narzekam tylko stwierdzam fakt owszem nie pytałem ale i was tu nie było 16 -lat temu a jeżeli ktoś po tylu latach stwierdza że to koniec i szuka sobie pociech w innym to trudno .Ale jeżeli zostałem na bruk wywalony z domu w którym przez tyle lat byłem to chyba coś mi się za to należy czy może się mylę?

Napisał(a): gra1234 -

moj maz wyrzuca mnie z domu ..ktory wybudowal...30lat, dlatego nasi synowie dostali mieszkania, synowe wiedza, ze gdy nie da sie zyc to w mieszkaniu zostaje synowa z dziecmi, a syn niech rozpoczyna zycie na wlasny rachunek i wg wlasnych norm..odpukac , aby tak nie bylo....a jesli synowe by sie nie sprawdzily , to do mamusi....

Napisał(a): renee -

obserwator1971

Boldusia40 Człowiek z klasą powiedziałby-trudno nie udało mi się .Ciągłe narzekanie i biadolenie jaki to ja jestem biedny-zastanawia,A gdzie relacja drugiej strony?

Człowiek a klasą nie ma problemu z czytaniem ...
Napisał gdzie druga strona i co robi ...

No powinien ją za włosy przywlec i kazać napisać jak ona to widzi P:

Napisał(a): qvi123 -

urbyl dzięki za słowa wsparcia ale nie ma sensu ciągnąć tego dalej dla nie których to i tak jest za tródne

Masz rację,głowa do góry,i nie przejmuj się głupimi wpisami:)) Dasz rade wierze w Ciebie:)

chyba mój drogi coś mylisz siedzenie w domu to taki luksus a kto robi wszystko może ;aniołki CO a ten co pisze o leniwej du;;;;;;;;;e to chyba sam ma taką bo pewno swej żonie nie pomaga TYLKO PRZYJDZIE Z PRACY I CHOP PRZED TELEWIZOR i o matulu ale ja zmęczony nic mi9 się nie chce ale się napracowałem a ta szybko obiadek pod nos a tu dzieciak płacze wie trzeba go zabawić bo ;;;;tatulek przyszedł
z pracy;;;;;;;----------------------------------i TO PONOĆ RODZINA ---------------------------wstyd

Ale to nieistotne, czy mieszkanie jest kupione przez Ciebie, tylko na kogo. Prawda jest taka, ze tych niuansów jest mnóstwo i w internecie się wszystkiego nie dowiesz. Miałem podobny problem i po prostu poszedłem do kancelarii. Tam wszystkiego się dowiedziałem, jakie mam prawa, obowiązki i czego, w razie czego, mogę się spodziewać. Trzeba brać różne opcje pod uwagę i ja to zrobiłem zawczasu. Ja byłem akurat w tej: http://www.lodzadwokat.pl/oferta i jestem zadowolony z profesjonalnej i rzetelnej obsługi Pani Moniki Kucwaj.

jeśli Cie stac to olej ją i zacznij żyć bo zdrowie jest ważniejsze . ale nigdy niezapomnij o dziecku !!!!!!!!!!!!!!!!!/., ja wyszłem z ręcznikiem ./, długów mam jak włosów na głowie ale dziękuje Bogu że żyje bo zniszczyła mnie ile sie dało /., a pracowałem zajmowałem sie rano dziećmi do jakiejś piętnastej a do nocy w pracy i teraz mam z tego tylko tyle i aż tyle że dzieciaki mnie uwielbiają a ONA dopiero teraz mnie terroryzuje widząc jak mnie kochają /.m pozwodzenia

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Podział majątku po rozwodzie

Reklama