Reklama

Odpowiadasz na: Podoba mi się koleżanka z pracy, co zrobić?

Niektóre opcje zostały zablokowane, ponieważ dostępne sa tylko dla zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub Załóż Konto Interia - zbieraj punkty za aktywność i korzystaj z dodatkowych opcji.

Piszesz jako Gość

4000 znaków do wpisania
przepisz kod z obrazka

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe

Podsumowanie tematu - najnowsze 5 odpowiedzi

Re: Podoba mi się koleżanka z pracy, co zrobić?

Napisał(a): kasiulka191 -

Jezu ludzie, ile to można wałkować, moze poczytajcie sobie o tych feromonach tu eroteon.pl/love-desire to wam wszystko wyjasni !!!

Napisał(a): as1975 -

potwierdzam

zwaniolek Ja proponuję nieco wspomóc podryw ;) Stosowałeś kiedyś może perfum z feromonami? Są niesamowicie skuteczne - ludzie wbrew pozorom zwracają bardzo dużą uwagę na zapach.
Sam obecnie posiadam perfumy Love & Desire. Podobają się kobietom i co najważniejsze dają większą pewność siebie (jest to przydatne podczas gadki)..
Nie widziałem ich w sklepach stacjonarnych ale możesz poszukać w sieci.

Napisał(a): elka68 -

Zależy czy jesteście wolni .Jeśli tak to dlaczego nie .Natomiast gdy jedno z was ma stałego partnera ,dziecko to odpuść ,Prawie zawsze wybiera rodzinę no i trudnoi rano patrzeć w lustro.

Napisał(a): Gość -

Powinienes to juz jakos zauwazyc czy ona tez ma wobec ciebie jakies względy , troche wyczucia , zastanów sie nad sytuacjami jakie były miedzy Wami i zakumasz chłopie np. czy na Ciebie spoglada , czy szuka jakiegokolwiek kontaktu chcociazby wzrokowwego , czy wspomaga sie twoim towarzystwem w rozmowie , jak cos komus mówi czy szuka w tobie sprzymierzeńca itd no proste jak budowa cepa jak tak nie jest to lipa raczej ale jeszcze istnieje mozliwos ,ze ona jest bardzo skromna i zamknieta w sobie wówczas niczego nie szuka i sie nie rozglada wówczas jak tylko sie nia zainteresujesz to własnie ty ja pierwszy otworzysz . tyle w temacie równiez dobra twoja kolezanka Ci radzi chłopie .

Napisał(a): Gość -

Wg mnie osoby, które wiążą się z ludźmi z pracy, są żałosne. Nie stać ich na to, by kogoś poznać w normalnych okolicznościach. Może są nieciekawe albo są jakimiś nieudacznikami... I na nic się zda pisanie o tym, że obecnie w pracy spędza się większość życia... Większość nie znaczy całe życie. Nie jestem zwolennikiem umawiania się w pracy i zdania nie zmienię.

Serwis FACET.INTERIA.PL to miejsce dla prawdziwych facetów. Jeśli interesuje Cię sport (w tym sporty ekstremalne), najnowsze gadżety, seks, erotyka, militaria, moda męska, fitness Facet.interia.pl jest dla Ciebie. Wejdź i sprawdź nasze galerie zdjęć oraz artykuły, a poznasz m.in. przepisy na drinki, nowinki ze świata mody męskiej, sposoby na wiązanie krawata i wiele innych, przydatnych każdemu facetowi, informacji.

Reklama