Reklama

Odpowiadasz na: Podoba mi się koleżanka z pracy, co zrobić?

Niektóre opcje zostały zablokowane, ponieważ dostępne sa tylko dla zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub Załóż Konto Interia - zbieraj punkty za aktywność i korzystaj z dodatkowych opcji.

Piszesz jako Gość

4000 znaków do wpisania
przepisz kod z obrazka

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe

Podsumowanie tematu - najnowsze 5 odpowiedzi

Re: Podoba mi się koleżanka z pracy, co zrobić?

Napisał(a): greg44hbde -

Wiecej odwagi,najwyzej ci powie ,ze nie jestes w jej typie ,albo ze samotnej jej dobrze.Przezylem pare koszy i wszystko bylo OK.

Napisał(a): kasiulka191 -

Jezu ludzie, ile to można wałkować, moze poczytajcie sobie o tych feromonach tu eroteon.pl/love-desire to wam wszystko wyjasni !!!

Napisał(a): as1975 -

potwierdzam

zwaniolek Ja proponuję nieco wspomóc podryw ;) Stosowałeś kiedyś może perfum z feromonami? Są niesamowicie skuteczne - ludzie wbrew pozorom zwracają bardzo dużą uwagę na zapach.
Sam obecnie posiadam perfumy Love & Desire. Podobają się kobietom i co najważniejsze dają większą pewność siebie (jest to przydatne podczas gadki)..
Nie widziałem ich w sklepach stacjonarnych ale możesz poszukać w sieci.

Napisał(a): elka68 -

Zależy czy jesteście wolni .Jeśli tak to dlaczego nie .Natomiast gdy jedno z was ma stałego partnera ,dziecko to odpuść ,Prawie zawsze wybiera rodzinę no i trudnoi rano patrzeć w lustro.

Napisał(a): Gość -

Powinienes to juz jakos zauwazyc czy ona tez ma wobec ciebie jakies względy , troche wyczucia , zastanów sie nad sytuacjami jakie były miedzy Wami i zakumasz chłopie np. czy na Ciebie spoglada , czy szuka jakiegokolwiek kontaktu chcociazby wzrokowwego , czy wspomaga sie twoim towarzystwem w rozmowie , jak cos komus mówi czy szuka w tobie sprzymierzeńca itd no proste jak budowa cepa jak tak nie jest to lipa raczej ale jeszcze istnieje mozliwos ,ze ona jest bardzo skromna i zamknieta w sobie wówczas niczego nie szuka i sie nie rozglada wówczas jak tylko sie nia zainteresujesz to własnie ty ja pierwszy otworzysz . tyle w temacie równiez dobra twoja kolezanka Ci radzi chłopie .

Serwis FACET.INTERIA.PL to miejsce dla prawdziwych facetów. Jeśli interesuje Cię sport (w tym sporty ekstremalne), najnowsze gadżety, seks, erotyka, militaria, moda męska, fitness Facet.interia.pl jest dla Ciebie. Wejdź i sprawdź nasze galerie zdjęć oraz artykuły, a poznasz m.in. przepisy na drinki, nowinki ze świata mody męskiej, sposoby na wiązanie krawata i wiele innych, przydatnych każdemu facetowi, informacji.

Reklama