Reklama

Odpowiadasz na: Kochanka kim jestem dla mężczyzny ?

Niektóre opcje zostały zablokowane, ponieważ dostępne sa tylko dla zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub Załóż Konto Interia - zbieraj punkty za aktywność i korzystaj z dodatkowych opcji.

Piszesz jako Gość

4000 znaków do wpisania
przepisz kod z obrazka

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe

Podsumowanie tematu - najnowsze 5 odpowiedzi

Re: Kochanka kim jestem dla mężczyzny ?

Napisał(a): Gość -

Mój ojciec jest takim zdrajcą. Lubisz to? Ja jako dziecko nie. I nie chodzi o wiek. Zapewniam ze mam więcej niż 18 lat a i tak cierpię. Nienawidzę Was i często wyobrażam sobie jak udezam głową takiej dziuni i kamień i ona ginie na miejscu. Następnie oczywiście mój tatuś. Mam młodszą siostrę, jakim prawem skazujecie-zdrajcy, nas-niczemu winne dzieci na cierpienie, na depresje na utratę ideałów. Karma to zołza. Obyscie wszyscy to poczuli. Nie pozdrawiam

Poczytaj dobrze MARZENKO co piszesz bo taka głupota wali z ciebie że szok co on ci dał nic przyjdzie do ciebie na chwile i idzie do zony bo mu tam dobrze zastanów się nad sobą boś głupia jak but co ci daje miejsce kochanki zastąpi cię po czasie inną jak ma takie ciągoty to 1 przechodzi w 2 zastanów się nad sobą bo zona nigdy nie będziesz ale tylko kochanka co to spija resztki po zonie ..................nie zapominaj tego bo odwaliło ci na tle netu......wiedzma/wiedzmin/ono

Napisał(a): Kamila342 -

Jeśli chodzi o poszukiwanie kochanki, to można spróbować z http://paylove.pl/ - każdy profil ma swój unikalny opis, w którym oferuje swoje usługi i zaznacza, co wchodzi w ich zakres. Rejestracja darmowa.

Panowie dzieki tej stronce dowiecie sie czy wasza kobieta jest wam tak naprawde wierna.
Wachalem sie czy sprawdzic gdzie jest po pracy ale nie nie zaluje ze to zrobilem http://a8x.pl/r/nfTgpsinfo

O matko jedyna!!! Czy Wy sie tu wszystkie Kobietki słyszycie ?? Ktoś zadał pytanie , a nie oczekiwał linczu publicznego. Powiem wam jak ja na to patrzę mam 6 braci i tylko jeden przez 27 lat pozostał wierny zonie i według mnie to on miał szczęście spotkać kobietę zycia . Wszystkie krzyczycie ze kochanki rujnują szczęście małżeńskie . O jakim szczęściu Wy mówicie jeśli facet angażuje sie w pozamałżeński związek to żadne szczęście nie istniało . Istniało przyzwyczajenie spokój i stabilizacja i to niszczy ewentualna kochanka. Kiedy miałam 30 lat zachowywałam sie dokładnie tak jak Wy trzymałam tego mojego ślubnego prawie za nogę zeby do tej dziw... Nie odszedł ( bo tak o tej dziewczynie myślałam) i tak przez rok!!!! I nic i odszedł , nie mieliśmy dzieci a do mnie juz nic nie czół. Był żal pretensje a po latach wdzięczność za to ze uwolnił mnie od tego SZczescia !!!! Do dzis dziekuje mu ze miał jaja i odszedł ! Dzięki niemi po 10 latach spotkałam Igora moja miłość Zycia i dam wam dobra radę przestańcie linczować sie nawzajem. Jak wiesz ze ma kochankę puść ta jego nogę bo prawdopodobnie to ja kocha , a Ty szukaj faceta który Ciebie bedzie kurczowo trzymał w ramionach. Jak facet trafi na kobietę zycia to na naga heidi Klum nawet nie spojrzy. A kochanka czasem moze byc zabawka czasem chwilowa odskocznia a czasem miłością. Takie jest Moje zdanie.

Serwis FACET.INTERIA.PL to miejsce dla prawdziwych facetów. Jeśli interesuje Cię sport (w tym sporty ekstremalne), najnowsze gadżety, seks, erotyka, militaria, moda męska, fitness Facet.interia.pl jest dla Ciebie. Wejdź i sprawdź nasze galerie zdjęć oraz artykuły, a poznasz m.in. przepisy na drinki, nowinki ze świata mody męskiej, sposoby na wiązanie krawata i wiele innych, przydatnych każdemu facetowi, informacji.

Reklama