Reklama

Jakiej kobiety pragną mężczyźni? (99)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 24633

Re: Jakiej kobiety pragną mężczyźni?

Napisał(a): Gość -

"łażenia po lokalach i robienia z siebie durnia" poza tym dlaczego uważasz że w knajpach trzeba robić z siebie durnia? ja zawsze jestem sobą, nikogo nie udaje. Moja była na 3 spotkaniu chciała się bzykać bo myślała że skoro poznaliśmy się na imprezie to mam w głowie oczywiście jedno O.o Jaka była zdziwiona gdy ja odmówiłem, ale chciała spotykać się dalej...Miesiąc po poznaniu dzwoni do niej inny facet czy może przyjechać a pół godziny wcześniej dostała ode mnie prezent, mnie pogoniła a umówiła się z tamtym...dla mnie jasne o co chodzi...Dzisiaj ma już innego, mineły 3 miesiące...dla mnie właśnie to całe wydurnianie i robienie z siebie pajaca powoduje m.in wzrost nieufności, ja zawsze jestem sobą i nawet jeśli nigdy już nikogo nie poznam to się nie zmienie bo to jest silniejsze ode mnie ;P bo ciężko dzisiaj spotkać ludzi dla których warto zmieniać swoją osobowość i sposób bycia...a ja jak już napisałem na siłę nikgo nie szukam bo nie tylko tego szukam...pozdro, Singiel 30

Myślę, że chyba mam jakieś pojęcie o związku kobiety i mężczyzny, bo jestem w nim już ponad trzydzieści lat i zamierzam pozostać w nim do końca życia. Każdy następny rok jest coraz lepszy i bardziej zgodny. Od wielu już lat nie doszło do żadnej sprzeczki. Mamy wspólne zainteresowania, dużo czasu spędzamy razem, co tylko się da robimy razem.
Nie mam jednak gotowej recepty na udany związek. Zanim poznałem żonę, znałem wiele atrakcyjnych dziewczyn. Żona nie była najładniejszą i najzgrabniejszą z nich, najbardziej seksowną, najbardziej błyskotliwą, najlepiej ubierającą się. Była naturalna, nie malowała się i nie "tapetowała". Zwykła "szara myszka". Miała jednak w sobie COŚ, czego nie potrafię opisać. To COŚ powoduje, że tyle lat jesteśmy razem i nie zamienię JEJ na żadną inną kobietę świata. Przez te wszystkie lata dbamy o siebie wzajemnie i staramy się być atrakcyjni dla siebie. Pomagamy sobie wzajemnie w dobrych i złych chwilach. Życzę każdemu takiego szczęścia. Jestem przekonany, że w niebie nie będę miał wcale lepiej, niż teraz przy kochanej małżonce.

Napisał(a): ulazula -

Niestety jak to czytam, panowie każdy potrzebuje innej kobiety, tak samo jak każda kobieta innego faceta. To o czym piszecie to w większości stereotypy. Piszecie o kobiecie latającej w bieliźnie i zaciągającej do łóżka. Prawda jest taka, że wiele ciap nie wiedziało by co z taką kobietą zrobić później i jak ją obsłużyć.

Wszystko z umiarem ;)

gość Myślę, że chyba mam jakieś pojęcie o związku kobiety i mężczyzny, bo jestem w nim już ponad trzydzieści lat i zamierzam pozostać w nim do końca życia. Każdy następny rok jest coraz lepszy i bardziej zgodny. Od wielu już lat nie doszło do żadnej sprzeczki. Mamy wspólne zainteresowania, dużo czasu spędzamy razem, co tylko się da robimy razem.
Nie mam jednak gotowej recepty na udany związek. Zanim poznałem żonę, znałem wiele atrakcyjnych dziewczyn. Żona nie była najładniejszą i najzgrabniejszą z nich, najbardziej seksowną, najbardziej błyskotliwą, najlepiej ubierającą się. Była naturalna, nie malowała się i nie "tapetowała". Zwykła "szara myszka". Miała jednak w sobie COŚ, czego nie potrafię opisać. To COŚ powoduje, że tyle lat jesteśmy razem i nie zamienię JEJ na żadną inną kobietę świata. Przez te wszystkie lata dbamy o siebie wzajemnie i staramy się być atrakcyjni dla siebie. Pomagamy sobie wzajemnie w dobrych i złych chwilach. Życzę każdemu takiego szczęścia. Jestem przekonany, że w niebie nie będę miał wcale lepiej, niż teraz przy kochanej małżonce.

Bardzo podobnie - tylko 34 lata po ślubie i mąż nie był żadnym modelem...ale też miał to "coś". Słowa miłość, wierność,uczciwość mają dla nas znaczenie.W naszym związku " iskrzy" i napewno nie ma w nim nudy.Mamy odmienne charaktery jak ogień i woda.Przez to jesteśmy ciągle nieprzewidywalnii,wzajemnie się uzupełniając i dopełniając.Jesteśmy równoprawnymi partnerami dla siebie, bardzo się kochamy i mam nadzieję a właściwie jestem pewna że tak zostanie do końca. Pozdrawiam

No właśnie, nie wolno udawać, być innym niż się jest. Być może właśnie dlatego że bardzo chciałaś być z kimś dało się to wyczuć. Ja zanim poznałem obecną żone też bardzo chciałem mieć dziewczyne starałem się próbowałem ale wychodziło odwrotnie. Dzis wiem czemu tak bylo, robilem podstawowy blad, zamiast docenic siebie staralem sie wszystko robic pod inna osobe. Przez to po prostu nie bylem sobą.
Dopiero jak to zrozumialem, docenilem swoja wartosc (nauczylem sie tez byc ze soba sam) okazalo sie ze na raz innym tez sie podobam.
No i zwyczajnie jeszcze jedno, czasem podobasz sie komus ale tego nie dostrzegasz bowiem Ty chcalabys podobac sie tym co akurat nie specjalnie ciebie widza w roli stalej pertnerki.
Taka moja rada.

Usłyszałaś już ,po prostu nie spotkałaś miłość swojego życia,mnie przytrafiło się to 10 lat temu a miałam wtedy 45 lat,a na dodatek był ode mnie młodszy o 11 lat,do dzisiaj się kochamy i nie możemy żyć bez siebie,a tak na marginesie - on twierdzi ,że mam w sobie coś czego nie mają inne kobiety.Czekaj więc.

Myślę, że kluczem jest to, że nie należy się zmieniać tylko po to, żeby się przypodobać mężczyznom. To sztuczne i powoduje, że jesteśmy nieszczęśliwe pomimo tego, że mężczyzna jest z nami. Należy się zmieniać dla siebie, na swej naturalnej drodze rozwoju. A jeśli spotka się mężczyznę, któremu się to podoba i nie boi się naszego rozwoju, to fajnie. A jeśli nie - to trudno, przykre to, ale cóż. Zresztą, jeśli się kobieta rozwija i mądrzeje, to samotność nie ma aż takiego znaczenia, bo i tak jest szczęśliwa, sama z sobą. Takie właśnie są moje przemyślenia po ciężkich perypetiach mego dość długiego już życia.

Napisał(a): antaress -

gość Trudno sie dziwić facetom ze nie chca sie angazowac w poważne trwałe związki a o ślubie nie wspomnę.Pracuje w babińcu(sł.zdr) to włos mi sie języ co tak naprawde potrafia i do czego sa zdolne kobiety.Facet to tez człowiek,zapominaja ze jest synem,bratem,kolegą etc a kobieta chce miec go na wyłacznośc i pokazywac mu ścieżke ktorą bedzie chodził.Sa tacy tez z ktorego dało sie zrobic pantoflarza ale sa inni ktorzy z korzystają z doswiadczenia kolegow,braci i nie daja sie wrobic.Powiem tez ze maja rację.Nie chciałbym by moj syn czy córka była ustawiana przez partnera i musiał sie całkowicie podporzadkowywac jakieś tam bo ma taki kaprys .Kazdy ma znac swoje miejsce w szeregu a zwiazek to nie piaskownica ,jesli juz rownouprawnienie do obowiazuje oboje partnerow łacznie ze sprzataniem samochodu i koszeniem trawnika.Przeciez chciałyscie tego,teraz zapomnialy juz lale o manifach???

Koszenie trawnika i sprzątanie samochodu to pikuś przy tym co robi dla Ciebie Twoja kobieta, kosisz trawę raz na jakiś czas, popijając przy tym być może piwko, a ona na co dzień szykuje ciepłe obiadki, pierze gacie, śmierdzące skarpetki, sprząta cały dom, robi pranie, pracuje, wychowuje dzieci i 100 innych spraw na głowie. Nie ma się co dziwić że kobiety czują czasem frustracje kiedy one tyle a ich luby przyjdzie z pracy, walnie się na kanapę, piwko, obiadek podany, kapcie, tv i gazeta i nic go nie obchodzi poza tym. Czy doceniasz to co kobiety robią ? Nie wszystkie tylko leżą i ładnie pachną aby panowie tylko mieli przyjemność.

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Jakiej kobiety pragną mężczyźni?

Reklama