× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Reklama

Jak zerwać z kobietą? (69)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 7788

Re: Jak zerwać z kobietą?

Napisał(a): roland17 -

kurcze facet zwiazek polega na szczęsciu dwojga a nie na szczesciu jednej strony.ona jest szczesliwa z tobą ty z nią nie jesteś wybacz ale taki zwiazek nie ma szans bo wczesniej czy pużniej nieszczęsliwi bedziecie oboje. co z tego ze bedziesz przykładowo z nią i udawac bedziesz to że jest ci dobrze w tym zwiazku wytrzymasz rok moze dwa ale wczesniej czy puzniej pekniesz ona bedzie cie nienawidzic za to ze ja tyle lat okłamywałeś, puki jest czas zerwijcie rozstancie sie w zgodzie, jej bedzie cieszko na poczatku ale pużniej zrozumie że fakt,mieliscie racje. Pytanie do ciebie jaki według ciebie jest lepszy zwiazek: czy ten w kturym partnerzy daja sobie nawzajem szczescie , czy ten w kturym szczęśliwa jest tylko jedna ze stron bo druga udaje szczęscie aby nie zranic w jej przekonaniu partnera czy partnerki. Moze myślisz że udajac szczęscie i dajac sobie kolejne szanse kture i tak skończą sie tym samym jestes dla dziewczyny fer,to nieprawda. ODPOWIEDZ SOBIE NA TO PYTANIE.:))))))

Napisał(a): Gość -

gość Jeżeli z nia wspolzyjesz, znaczy się bzykasz ja, to jest to ciezka sprawa, takie zerwanie z kobieta. Ale jeżeli jej nie posuwasz, albo wcale jej nie posuwales, to nie zastanawiaj się: kopa w tylek i szukaj swej polowki gdzie indziej!

żebyś sam rykoszetem nie oberwał!!!

Napisał(a): Gość -

Byłem w takiej sytuacji jak Ty dwukrotnie i za każdym razem odejście okazywało się najlepszym rozwiązaniem. Czasami ludzie po prostu do siebie nie pasują. Po latach wręcz nie mogę wyobrazić sobie, jak wtedy mogłem być z kobietą która tak drastycznie do mnie nie pasowała. Teraz moje ex mają już mężów i dzieci, ja poznałem inną dziewczynę z którą jestem szczęśliwy.

Dobry związek musi opierać się na obustronnej chęci, a nie na zmuszaniu się do bycia z kimś tylko dlatego, że on/ona tego chce. Jeśli będziesz z nią dalej z litości, to sam będziesz nieszczęśliwy, uwiązany, będziesz się dusił. Na dodatek szybko przestaniesz ją szanować, zaczniesz szukać odskoczni, pretekstu żeby spędzać z nią jak najmniej czasu. W końcu ją znienawidzisz. Ona będzie to widzieć i będzie cierpieć coraz bardziej. A lata lecą, jesteście coraz starsi. Jeżeli ją szanujesz, daj jej szanse na znalezienie kogoś z kim będzie szczęśliwa.

Absolutnie nie próbuj jej do siebie zniechęcić i spowodować, że sama odejdzie. Jeśli jest w Tobie zakochana, to tylko spowodujesz, że będzie bardziej cierpieć. Zamiast odejść, będzie się bardziej starać i zastanawiać dlaczego już jej nie chcesz. W ostateczności "przypadkiem" zajdzie w ciąże żeby Cię zatrzymać. I będziemy mieli kolejne nieszczęśliwe dziecko, żyjące z rodzicami którzy się nienawidzą.

Po prostu szczerze z nią porozmawiaj i powiedz jej to co napisałeś tutaj. Będzie to trudna rozmowa, będą łzy i rozpacz ale to i tak mniejsze zło.

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Jak zerwać z kobietą?

Reklama