Reklama

Jak zerwać z kobietą? (69)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 8069

Re: Jak zerwać z kobietą?

Napisał(a): Gość -

Byłem w takiej sytuacji jak Ty dwukrotnie i za każdym razem odejście okazywało się najlepszym rozwiązaniem. Czasami ludzie po prostu do siebie nie pasują. Po latach wręcz nie mogę wyobrazić sobie, jak wtedy mogłem być z kobietą która tak drastycznie do mnie nie pasowała. Teraz moje ex mają już mężów i dzieci, ja poznałem inną dziewczynę z którą jestem szczęśliwy.

Dobry związek musi opierać się na obustronnej chęci, a nie na zmuszaniu się do bycia z kimś tylko dlatego, że on/ona tego chce. Jeśli będziesz z nią dalej z litości, to sam będziesz nieszczęśliwy, uwiązany, będziesz się dusił. Na dodatek szybko przestaniesz ją szanować, zaczniesz szukać odskoczni, pretekstu żeby spędzać z nią jak najmniej czasu. W końcu ją znienawidzisz. Ona będzie to widzieć i będzie cierpieć coraz bardziej. A lata lecą, jesteście coraz starsi. Jeżeli ją szanujesz, daj jej szanse na znalezienie kogoś z kim będzie szczęśliwa.

Absolutnie nie próbuj jej do siebie zniechęcić i spowodować, że sama odejdzie. Jeśli jest w Tobie zakochana, to tylko spowodujesz, że będzie bardziej cierpieć. Zamiast odejść, będzie się bardziej starać i zastanawiać dlaczego już jej nie chcesz. W ostateczności "przypadkiem" zajdzie w ciąże żeby Cię zatrzymać. I będziemy mieli kolejne nieszczęśliwe dziecko, żyjące z rodzicami którzy się nienawidzą.

Po prostu szczerze z nią porozmawiaj i powiedz jej to co napisałeś tutaj. Będzie to trudna rozmowa, będą łzy i rozpacz ale to i tak mniejsze zło.

Napisał(a): Tina41 -

Zastanawiam się jak Ci pomóc kolego, jak zerwac z kims po 3 latach związku. napisze ci tak......przeciąganie czegos co cię denerwuje nie ma sensu, nie wiem po ile lat macie?, Ja bym porozmawiała szczerze przy kolacji o tym co jest nie tak.......jesli juz to przerabiałes i nic to nie dało ta "szansa" to powiedz jej o tym wprost. Moje zdanie jest takie ze szkoda zycia na nieudany związek. .............zeby z czasem nie było ciąży,... bo wtedy klamka zapada i jest trudniej odejsc.

Nie jestem facetem lecz kobieta i wiem jedno poprostu masz na oku kogos innego lub w miedzy czasie z kims ja zdradziles lub cos podobnego i TO JUZ NIE JEST TO .Mysle ze od samego poczatku zbytnio wam sie nie ukladalo i tylko zwlekaliscie ze po czasie sie wszystko ulozy ,ulozylo sie w odwrotnym kierunku .Pamietaj jak zerwales to dwa razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi bo pozniej to juz jest zal i wypominanie sobie bledow zdrad itd.Jezeli dziewczyna tak to przezywa pozmieniaj nr tel .nie wiem wyjedz w inne miejsce zmien przyjaciol.Wiem nic tak nie odstrasza desperackie dziewczyny jak bycie chamskim pozdawiam

czy wszyscy faceci są takimi tchórzami bez jaj ? By nie mogli powiedzieć dziewczynie/kobiecie uczciwie jak jest ,czemu planują to skończyć. Do tego jak najszybciej by zdążyła sobie poukładać wszystko szczęśliwie z kim innym i nie traciła czasu na złudzenia.Bycie chamskim niczego nie rozwiązuje a może spowodować tylko chęć zemsty i odwetu a poza tym można samemu rykoszetem oberwać i idiotę z siebie zrobić a sobie w konsekwencji narobić problemów.Więc chamstwa nie radzę. Powodzenia

Napisał(a): szelma -

Jak to zrobić? Szybko i zdecydowanie, a przede wszystkim być konsekwentnym. Nie powinieneś się przejmować jej reakcją bo jeśli ona cię choć trochę kocha to ta reakcja będzie bardzo emocjonalna. Kobiety strasznie rozpaczają i okazują to na zewnątrz ale też dużo szybciej zbierają się do kupy niż faceci w podobnych sytuacjach. Najważniejsze to nie robić jej nadziei. Uciąć wszelkie kontakty. A gdy emocje opadną albo uda się wam zadzierzgnąć jakiś cień znajomości albo znienawidzi cię na zawsze. Na to już nie masz żadnego wpływu.

Skoro się męczysz, to najlepiej po prostu zerwać. Też kiedyś usłyszałam to samo, a dokładnie dostałam takiego sms. Był płacz, telefony, zamknięcie w domu na kilka dni, przekonywanie. Później etap złości i chęci zemsty. Ostatecznie zrozumienie, że tak musiało być, lepiej wcześniej niż później. Każdy ma prawo do szczęśliwego związku. Czas goi rany. Ja niestety jeszcze muszę codziennie widzieć byłego w pracy,

Chyba najgorsze sa te szanse,jesli zdecydowales sie odejsc,to trzeba bylo to zrobic i nie robic dziewczynie zludnych nadzieji.W zyciu tak bywa,ze uczucie sie wypala najczesciej z jednej strony a ten kto jeszcze kocha bardzo cierpi ,ale sprobuj Jej wytlumaczyc,ze w zwiazku na zasadzie bycia dla samego bycia tez nie ma miejsca na szczescie.Tylko naprawde dobrze sie zastanow,czy tego chcesz,bo czesto docenia sie kogos dopiero po.Jesli zas zdecydujesz sie na to,to wybierz jakies ciekawe miejsce....ale nie krepujace .abyscie mogli sobie wszystko na spokojnie wyjasnic,nie ulegaj histeryzacji i badz stanowczy.Moze na poczatek zaproponuj cos w rodzaju separacji,moze latwiej bedzie Jej wtedy przywyknac do Twej nieobecnosci,pogodzic sie z nowa sytuacja.Powodzenia

Napisał(a): prac124 -

Wykorzystaj jedną z cech charakteru kobiecego. Wykorzystaj jej zachłanność. Poafiszuj się trochę przed Nią z inną Twoją znajomą. Byle by się nie znały i nie wydało się, że to lipa.
Zobaczysz, że kobieta chce Cię wyłącznie dla siebie, nie ścierpi innej kobiety i sama Cię rzuci złorzecząc, jacy to dranie ze wszystkich mężczyzn. Top działa bez pudła.

prac124 Wykorzystaj jedną z cech charakteru kobiecego. Wykorzystaj jej zachłanność. Poafiszuj się trochę przed Nią z inną Twoją znajomą. Byle by się nie znały i nie wydało się, że to lipa.
Zobaczysz, że kobieta chce Cię wyłącznie dla siebie, nie ścierpi innej kobiety i sama Cię rzuci złorzecząc, jacy to dranie ze wszystkich mężczyzn. Top działa bez pudła.

Kolejny jełop. Nie odzywaj sie, olewaj, afiszuj się z inna. Co za chamstwo i idiotyzm, Porozmawiaj 3 lata to szmat czasu. Powiedz wprost. Jeśli będziesz szczery to dziewczyna popłacze, poszaleje jej prawo, ale w końcu racjonalnie do tego podejdzie. I zobaczysz kiedys jeszczę będzie Ci dziękować za klasę. Ja właśnie to doceniam, te cywilną odwage do zakończenia czegoś.

gość

gość Jeżeli z nia wspolzyjesz, znaczy się bzykasz ja, to jest to ciezka sprawa, takie zerwanie z kobieta. Ale jeżeli jej nie posuwasz, albo wcale jej nie posuwales, to nie zastanawiaj się: kopa w tylek i szukaj swej polowki gdzie indziej!

żebyś sam rykoszetem nie oberwał!!!

po 3 latach bycia razem kopa w tyłek?Gratuluje podejścia to życia...Zero szacunku dla drugiego człowieka, cóż uważaj bo Ciebie tez może coś takiego spotkać

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Jak zerwać z kobietą?

Reklama