× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Reklama

Jak wybielić zęby? (69)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 18929

Re: Jak wybielić zęby?

Napisał(a): Gość -

Witaj,kup w aptece węgiel w tabletkach i pokruszoną tabletkę nałóż na szczoteczkę i myj tak swoje ząbki np.przez tydzień ja tak robiłam, mnie pomogło i wybieliłam swoje.Nie zaszkodzi na pewno, pastę wybierz taką, która wybiela-jest duży wybór w hipermarketach

gość Witaj,kup w aptece węgiel w tabletkach i pokruszoną tabletkę nałóż na szczoteczkę i myj tak swoje ząbki np.przez tydzień ja tak robiłam, mnie pomogło i wybieliłam swoje.Nie zaszkodzi na pewno, pastę wybierz taką, która wybiela-jest duży wybór w hipermarketach

Głupi sposób niszczący zęby...

Fakt, aby zobaczyć znaczącą różnice musisz iść na profesjonalne wybielanie do dentysty. Jednak trochę taniej jest na początek je porządnie wyczyścić (mam na myśli usuwanie kamienia, piaskowanie koszt ok 150 zł)
Podobno dobre są paski wybielające (ale tylko na wyleczone zęby!) pisze podobno bo mi za bardzo nie pomogły.
Spodobała mi się jednak pasta "perfect white beverly hills formuła" na mnie działa. Oczywiście nie wybiela jak u dentysty, ale widać różnice. Kosztuje coś ok 17 zł w rossmanie.
Ja wyczyściłam zęby u dentysty plus ta pasta i znajomi zauważyli efekt więc... a też pale :)

Napisał(a): smerfetka5 -

gość Witaj,kup w aptece węgiel w tabletkach i pokruszoną tabletkę nałóż na szczoteczkę i myj tak swoje ząbki np.przez tydzień ja tak robiłam, mnie pomogło i wybieliłam swoje.Nie zaszkodzi na pewno, pastę wybierz taką, która wybiela-jest duży wybór w hipermarketach

A co to za sposob?Nigdy nie slyszalam.

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Jak wybielić zęby?

Reklama