× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Reklama

Jak wybaczyć zdradę żony? (60)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 6928

Jak wybaczyć zdradę żony?

Napisał(a): augusto -

Witajcie.
Zupełnie nie wiem jak zacząć.... Mam 35 lat, jestem dopiero 5 lat po ślubie i od roku byłem regularnie zdradzany. Moja żona przyznała się do tego 2 miesiące temu. Ja niczego nie widziałem, pracowałem całymi dniami żeby zarobić na spłatę kredytu, a ją zaczęły dręczyć wyrzuty. Zdradzała mnie ze swoim byłym, jak stwierdziła "z jej pierwszą miłością", a może pierwszą i jedyną?
Teraz podobno już wszystko skończone, ze łzami w oczach prosiła mnie o jeszcze jedną szansę... Kocham ją i jeszcze nie przekreśliłem naszego małżeństwa, ale też nie wiem jak wybaczyć :(
Czy będę w ogóle kiedyś wstanie jej to zapomnieć i żyć normalnie?

Re: Jak wybaczyć zdradę żony?

Napisał(a): adeu -

W tej kwestii to tyle może być odpowiedzi co ludzi.To zależy od Ciebie samego co z tym zrobisz,jakim myślom pozwolisz się rozwijać.Jedni nie potrafią się z tym pogodzić,czują absolutną niechęć do osoby zdradzającej,inni wolą zdominować własne uczucia,nie rezygnują z własnej miłości do tej osoby.Nie wydaje mi się,żeby była na to jakaś recepta.
No przykro mi,że borykasz się z takim problemem....i to chwilę przed świętami,kiedy ludzie chcą się cieszyć....
Z tego co piszesz żona nosiła się z wyrzutami sumienia....może to prawdziwe....?Może wyniosła z tego naukę na resztę życia...?
Jakiś czas już czytam to forum i spodziewam się,że napiszą Ci niektórzy,że skoro raz zdradziła,to kiedyś to powtórzy....może to i fakt....?
Myślę,ze sam musisz uporządkować swoje myśli według hierarchii ważności i samemu dokonać wyboru,bo nikt za Ciebie tego nie zrobi.
Wyżej ktoś napisał tak jakby miłość była rzeczą po którą trzeba się tylko schylić...
ale czy tak jest....?Chyba nie....!
Życzę spokojnych świąt i jasnych myśli....:)

Napisał(a): Gość -

Nie bierz do głowy bo szkoda życia , nie wybaczaj tak łatwo ,nie ma znaczenia czy z byłym czy nowym .Na łezki tez radze szybko się nie nabierać ,były jej nie chce a ona go kocha skoro z nim polazła ,bo jeśli nie kocha a polazła toby znaczyło ,ze przed każdym gościem nogi roztworzy :D Dowiedz się od niej co było powodem ze ciebie zdradziła? to ważne bo może jesteś tylko frajerem .
Zarządź separacje na jakiś czas i się wyprowadź i poobserwuj swoja miłość(?)

Napisał(a): Gość -

Z tego wynika, że Kocha Was Obu. Ciebie, bo jesteś wspaniały, a jego bo był wspaniały i pierwszy niestety. Ja bym zaprosił byłego do wspólnego zamieszkania i do trójkąta. Wiele małżeństw z kilkunastoletnim stażem marzy o takiej sytuacji. Monogamia to wymysł człowieka. Poza tym co Tobie to przeszkadza. Nie zmydli się. W sensie psychologicznym żona byłaby mega-zadowolona i bardzo by Was kochała, a szczególnie Ciebie, że jesteś tak wspaniałomyślny, że nie musi rezygnować z żadnego z Was. A wy dwaj bardziej staralibyście się o jej względy. Nawet sobie tego nie wyobrażasz jak byłoby wspaniale. Piszę o sferze psychiki. O seksie nie wspominam, bo to wiadomo, że byłoby bosko.

Napisał(a): jumar61 -

augusto Witajcie.
Zupełnie nie wiem jak zacząć.... Mam 35 lat, jestem dopiero 5 lat po ślubie i od roku byłem regularnie zdradzany. Moja żona przyznała się do tego 2 miesiące temu. Ja niczego nie widziałem, pracowałem całymi dniami żeby zarobić na spłatę kredytu, a ją zaczęły dręczyć wyrzuty. Zdradzała mnie ze swoim byłym, jak stwierdziła "z jej pierwszą miłością", a może pierwszą i jedyną?
Teraz podobno już wszystko skończone, ze łzami w oczach prosiła mnie o jeszcze jedną szansę... Kocham ją i jeszcze nie przekreśliłem naszego małżeństwa, ale też nie wiem jak wybaczyć :(
Czy będę w ogóle kiedyś wstanie jej to zapomnieć i żyć normalnie?

Czy wybaczyć? jeśli jest tego warta to na pewno tak . Trzeba się tylko teraz zastanowić fo tak naprawdę było przyczyną tej zdrady. Trzymanie kogoś na postronku nie prowadzi do oczekiwanych efektów. a jeśli stać cię na zaspokojenie potrzeb drugiej osoby to masz pole do popisu i pewność że to się nie powtórzy.jumar

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Jak wybaczyć zdradę żony?

Reklama