× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Reklama

Jak urozmaicić życie seksualne? (76)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 63499

Re: Jak urozmaicić życie seksualne?

Napisał(a): Gość -

potrzeba siema,
ostatnio zauważyłem, że nudzi mi się w sypialni z moją partnerką. Chciałbym cos zmienić zeby było ciekawiej. Jakie macie pomysły, żeby czuć było w powietrzu seks a nie wypalenie? Czekam na wsze sugestie? Jak wy to robicie?

Zaproś kolegę z dziewczyną lub większą grupę.

Napisał(a): gomezAddams -

Co za nowoczesne, sterylne słowo: partnerka. Jestem tak stary (44 lata), że pamiętam czasy kiedy mówiło się np. dziewczyna, narzeczona czy choćby kochanka. Ale takie określenia sugerowały że chodzi o kobietę, w domyśle była wierność, a czasami nawet wyłączność czy o zgrozo miłość, wspólne życie, plany, patrzenie w jednym kierunku.

Jak widzę, lub czytam słowo "partnerka", to nasuwa mi się jedynie skojarzenie z gumową lalą, która jak widać może się znudzić tak, jak ubiegłoroczny model komórki.

Zresztą działa to też w drugą stronę: jak czytam że jakaś celebrytka znana z tego że jest znana, ma nowego partnera to rozumiem to mniej więcej tak, że ma poprostu nowy wibrator.

sprobuj z 50-letnia kobieta-takie to maja potrzeby ze czasem az ciezko im sprostac,ale ja to robie z wielkim zaangazowaniem i przyjemnoscia widzac jak przezywa orgazmy z damskim wytryskiem.Jest swietna i doswiadczona kochanka i spotykamy sie glownie na ciupcianko

Najlepiej przez rotacyjną zmianę partnerek - od każdej sie nauczysz coś nowego i wkrótce będziesz mistrzem o szerokich horyzontach. A nie tak jak brojler - całe życie dziubie tą samą karmę, to prędzej czy później mu zbrzydnie i spowszednieje. Nie to co lis - ten "podziubie" wprawdzie rzadziej, ale wybiera to, co mu smakuje, nawet z cudzego kurnika. Na pohybel brojlerom, pozdrawiam wszystkie lisy !!!WLATAC

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Jak urozmaicić życie seksualne?

Reklama