Reklama

Jak kobiety radzą sobie z dużym biustem? (150)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 151413

Re: Jak kobiety radzą sobie z dużym biustem?

Napisał(a): Gość -

Slejt Oglądałem dziś zdjęcia Wierzbickiej i nie może mi to dać spokoju. Na pewno są tu jakieś kobiety, to może mogłyby się wypowiedzieć - jak to jest żyć z takimi biustem? Nie sprawi wam to problemu, np. w różnych codziennych czynnościach. Nie ciężko nosić "takie zderzaki", może boleć kręgosłup ?
Czy większość kobiet naprawdę chciałby mieć taki duży biust?

0002IUGRCXPPF0QP

0002IUGUD3BAKY4R

Jest różnica między biustem dużym-a za dużym!Ponadto dlaczego tyle kobiet bezustannie biust sobie powiększa?

Witam panie ktore nosza rozmiar D to jeszcze nie tragedia ale biust jest ciezki i jak nie boli kregoslup to ramiaczka sie wrzynaja.Co prawda z powodu zle dobranego biustonosza sa te problemy.Ja osobiscie jestem wlascicielka niezbyt szczesliwa biustu w rozmiarze 80J przy wzroscie 154 powiem wam totalna masakra.pozdrawiam serdecznie:-)

gość kiedys mialam 75b I bylo fajnie-niestety po 40 tych urodzinach moj biust zaczal sie powiekszac I mam teraz 38c-wg miary w usa-nie wiem dokladnie ile to jest na europejskie miary I... mam dosc! nienawidze tego rozmiaru-jestem w miare szczupla I nie moge dobrac miary do siebie bo ciuchy nie wchodza w biuscie-koszmar-postarza mnie ten biusti najchetniej bym go zmniejszyla!!!

oddaj go mojej zonie ja kocham duze niunie -duze nie znaczy zwisy

Mam duży biust i jestem z niego dumna. Według mnie przy dużym rozmiarze, jak mój tj. 80E wszystko zależy właśnie od bielizny. Jak cos jest nie tak to dość bolą mnie plecy. Bo niestety trochę ważą, ale dla mnie to jedyny mankament ;) Co do wątpiących w zdjęcie. Wydaje mi się, że biust Marty jest rzeczywiście duży. Taka marka jak Dalia, która chwali się dużymi rozmiarami nie wybrałaby kogoś, komu muszą specjalnie photo szopem powiększyć biust. Byłoby to zupełnie bezsensu i nie fair wobec biuściastych klientek, które na pewno u nich kupują. Z resztą ona wiele razy podkreślała, że ma duży biust. P.S. Fajna ta bielizna na zdjęciu, naprawdę fajnie wszystko podtrzymuje.

Napisał(a): balladynka83 -

nosze rozmiar 90 G, nie mam żadnych problemów. Ogromne piersi miałam już w podstawówce wtedy to było d przy obwodzie 85 gdzie obwód musiałam zszywać, ale inaczej się nie dało, bo porządna rozmiarówka nie była dostępna. Kręgosłup nie boli, jedyne w czym mi przeszkadza to bieganie, nawet przy dobrze dobranym staniku bieganie, podskoki są bolesne. Na komentarze typu na starośc będę mieć cycki do kolan to też nie prawda, moja babcia miała duże piersi, które bardzo długo nie traciły na formie, dopiero po 80 się jakoś wysuszyły i zrobiły się puste.

Teraz jest troche lepiej bo mozna kupic sensowny stanik. Ale wciaz nie jest to ograniczona oferta dla kobiet dobrze obdarowanych przez los. Kiedys mialam miseczke G i musialam zamawiac staniki. Teraz nosze 30FF i jest to wciaz problem. Szegolnie jesli chodzi o bardotki, lub ladny wieczorowy. Ze wzgledu na wielkosc zawsze masz stanik, ktora wyglada jak skomplikowana konstrukcja. O sportowym juz nie wspomne. No i faceci zadko patrza w oczy :)

ja sobie nie radzę ciężko kupić dobry biustonosz bo mam mało pod biustem 65 cm. jest drobna i szczupła. są takie ale tylko w internecie i bardzo drogie nie stać mnie i nie lubię sprzedaży przez telewizor na odległość taką rzecz powinno się mierzyć i przynajmniej zobaczyć na własne oczy. dlatego zakupiłam taki sportowy ciut mniejszy żeby je ujarzmić i optycznie zmniejszyć zakamuflować zaraz lepiej się czuję widokowo jak na niego patrzę że taki ciut mniejszy i zgrabniejszy do mojej sylwetki.

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Jak kobiety radzą sobie z dużym biustem?

Reklama