× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Reklama

Jak kobiety radzą sobie z dużym biustem? (151)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 150643

Re: Jak kobiety radzą sobie z dużym biustem?

Napisał(a): Gość -

mam 70 H. Zgadzam się kupowanie ciuchów jest trudne. Mam rozmiar 34, a kupuje 38. 2 staniki do fitnesu. Biegania i skakania unikam. W szerokich ciuchach wyglądam na grubasa w dopasowanych jak aktorka XXX. Raj. Każdemu polecam o ile zarabia na wyglądzie. Ja na tym nie zarabiam, ale wolę być zdrowa, a operacja zmniejszenia jest bardziej bolesna niż powiększenia i czujesz to całe życie.

lusi50 Oj! nie przesadzaj to nie jest taki wieli biust. Przy rozmiarze D nie ma jakiś dolegliwości z kręgosłupem z tego powodu. A czy przeszkadza ? może tylko w trakcie biegania :))

Wielki biust to taki :) no i tu mogą wystąpić problemy z kręgosłupem:)
0002IUHM0BOE0VC3

Ja nie mam wcale biustu a mam problemy z kręgosłupem , prądem mnie po głowie wali . co wieczór , wie ktoś co to takiego ...

Napisał(a): niusia27 -

Witam.Szczerze mówiąc czy rozmiar biustu jest az tak w zyciu istotny?Grunt zeby byl zdrowy...Ja mam maly raczej biust bo 80B ale ja jestem chuda 178cm wzrostu i waga 58 kg akceptuje tojak wygladam nie musze sie kazdemu podobac grunt zeby lubiec siebie i tyle chyba...Poza tym wydaje mi sie ze tutaj nikomu sie nie dogodzi a o gustach sie nie dyskutuje ponoc...Szanuje swoj biust i siebie to wystarczajace.Dla mnie w sumie pocieszajace jest to ze Anja Rubik jest zupelnie plaska bo ma A i szaleje na wybiegach na calym swiecie ani myslac o zmianie rozmiaru biustu ona nawet nie miala takiej propozycji i zobaczcie jak smialo i pieknie go prezentuje.Szanuje ja za to ze jest soba jest naturalna i to wlasnie ona nauczyla mnie kochac siebie taka jaka bylam jestem i bede :) pozdrawiam

kiedys mialam 75b I bylo fajnie-niestety po 40 tych urodzinach moj biust zaczal sie powiekszac I mam teraz 38c-wg miary w usa-nie wiem dokladnie ile to jest na europejskie miary I... mam dosc! nienawidze tego rozmiaru-jestem w miare szczupla I nie moge dobrac miary do siebie bo ciuchy nie wchodza w biuscie-koszmar-postarza mnie ten biusti najchetniej bym go zmniejszyla!!!

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Jak kobiety radzą sobie z dużym biustem?

Reklama