× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Reklama

Facet - 6 razy umawia sie na spotkanie a potem odmawia.. dlaczego? (25)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 1971

Re: Facet - 6 razy umawia sie na spotkanie a potem odmawia.. dlaczego?

Napisał(a): Gość -

Hahaha raczej nie tylko, że natura ludzka bardzo podobna jest. Mężczyźni lubia jaskinie i się chowają. Mam brata, który tak się zachowuje, gada z kobieta już kilka miesięcy przez net, smsy itp a on spotkać się nie chce bo się boi niestety.

Napisał(a): malineczka25 -

on on z moich podejrzen jest ok 10 lat starszy ode mnie wiec moze go to rajcuje ze młoda laska zwrocila na niego uwage. Ale czy to takie trudne powiedziec sorka ale nie chce sie z Toba spotkac poza "pracą" a nie mnie zwodzic, ze go to jeszcze nie meczy.. a wrecz przecinie ciagle twierdzi ze sie spotkamy.. bez sensu

Napisał(a): sejra -

i widzisz juz cie koles wykancza psychicznie..oni tak maja olej go

malineczka25 on on z moich podejrzen jest ok 10 lat starszy ode mnie wiec moze go to rajcuje ze młoda laska zwrocila na niego uwage. Ale czy to takie trudne powiedziec sorka ale nie chce sie z Toba spotkac poza "pracą" a nie mnie zwodzic, ze go to jeszcze nie meczy.. a wrecz przecinie ciagle twierdzi ze sie spotkamy.. bez sensu

Eh,rozumiem doskonale. Wiadomo człowiek zafascynowany, nawet sie podkochuje już:) a tutaj cos takiego. Ja akurat urwałam kontakt i lepiej mi z tym Jesli on sie pojawi znowu u Ciebie w pracy nie rób słodkich oczu, nie rozczulaj się tylko może rzeczywiście poproś o chwilkę rozmowy nawet podczas powrotu z pracy. Powiedz wszystko co Ci lezy tylko nie tak z rozczuleniem tylko ostro, poważnie i tyle. Pewnie jak będziesz odważna to mu troszkę zejdzie z buty. Zobaczysz wtedy, że takim cudownym to on nie jest jak Ci się wydaje, tylko troszke sie odsłoni. Odwagi!!! Zapewniam Cię, że się znajdzie taki co bedzie zabiegał o każde spotkanie z Tobą, romantycznych i dziwnych pozostaw komu innemu. Ze swego doswiadczenia wiem, że tacy sami nigdy nie są szcześliwi.

Napisał(a): brynka -

malineczka25 Witam wszystkich bardzo serdecznie:) jestem tutaj nowa więc nie bardzo wiem jak sie odnaleźć;). Ale potrzebuje porady, odpowiedzi, wygadania sie...
Więc oto problem który mnie dręczy - pare miesięcy temu poznałam mężczyzne, parcujemy niedaleko siebie i zaczelo sie, rozmowy miłe gesty z jego strony potem wymiana nr telefonu. Wszystko ładnie pięknie powiedzial ze z nimkim nie jest, ze ja mu sie podobam ale co z tego jak od momentu poznania sie nie doszlo do spotkania poza pracą. 6 razy sie umawialismy i 4 razy z tych 6 spotkan to jego propozycje i zwsze jak juz przychodzi dzien spotkania sie to mu cos wypada i pisze ze sie nie wyrobi... Powiedzcie mi dlaczeo on tak robi? Co prawda jest bardzo tajemniczy co do swojej osoby, mam podejrzenia ze jest sporo od mnie starszy i ze ma dziecko z poprzedniego zwiazku ale czy to powod zeby mi o tym nie powiedziec? Moze boi sie ze jak sie doweim to zrezygnuje z tej znajomosci? Nie wiem juz co mam robic, bo on znowu odmowil spotkania i powiedzial ze napweno widzimy sie w przyszlym tygodniu, tylko ze ja juz nie mam sil bawienia sie w ciuciu babke:( Co mam o tym myslec? I co robic? Moze ktorys z panów wyjaśni mi jego dziwne zachowanie? Prosze o pomoc.. Pozdrawiam wszystkich cieplutko:)

jak już teraz na początku znajomośći ma takie kąbinacje tak klamie a TY tak cierpisz i się męczysz to daj sobie spokuj znajdz kogoś kto Cie będzie szanował cenił

Dlaczego pozwalasz sobie, by tak Cię traktował?
Umawiacie się, sama rezerwujesz ten czas, by spędzić go wspólnie.
Facet jest niepoważny, dlaczego tak się zachowuje- bez znaczenia.
Nie dość, że rezygnuje ze spotkań, to jeszcze chcesz marnować swój czas na zastanawianie się- dlaczego tak robi? Daj spokój.
Ktoś, komu by zależało nie zachowywałby się w ten sposób.
Zakończyłabym znajomość, po co coś takiego. Facet ma Cię w nosie.
Skoro nie ma czasu, niech nie zawraca komuś głowy, on Cię nie szanuje- bawi się.
Ktoś

Mysle, ze daj sobie spokoj z docoekaniem przyczun takiego jego zachowania, tych moze byc sporo .... skup sie na faktach, a te mowia sa e za siebie, nie jestes dla niego na tyle wazna, by nawet do spotkania doszlo. Nie wiem czy wiesz, ale jak mezczyznie podoba sie kobieta to na prawde malo co moze mu przeszkodzic w tym, by sie z nia spotkac, a juz na pewno nie az 4 razy. Zwykle takie kombinacje odchodza, gdy facet ma zone lub dziewczyne i chce ta nowa gdzies sobie upchnac w grafiku. Co by mie mowic, dziewczyno szanuj sie choc troche na Boga. ile razy jeszcze ma cie koles wystawic?

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Facet - 6 razy umawia sie na spotkanie a potem odmawia.. dlaczego?

Reklama