× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Reklama

Dlaczego młodzi mężczyźni mają słabość do starszych kobiet? (76)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 31153

Re: Dlaczego młodzi mężczyźni mają słabość do starszych kobiet?

Napisał(a): Gość -

Jeśli dwie osoby są zrównoważone i dojrzałe to wiek nie ma znaczenia. Ważne by się kochać, dawać sobie szczęście nawzajem i wiedzieć czego się od życia oczekuje. Znam wiele par równolatków, jak również takie pary, gdzie różnica wieku jest znaczna ( ona dużo starsza, albo on sporo starszy ) i wiem, nie ma reguł. Tak więc wiek nie ma znaczenia jeśli uczciwie podchodzi się do związku.

Napisał(a): megan -

Wiek nie świadczy o dojrzałości. Znam 37latka który by zginął bez mamusi, jak i 24latka który dojrzałością przebija go o wieki. na nic nie ma reguły , a chyba ważne jest to, co jest wewnątrz człowieka. jeśli młodszemu facetowi jest bliżej do starszej od niego, to dlaczego nie?

bo to kolego nie ma przyszłości dlatego,sam tesknie za wczesniejszym zyciem ale chce miec dzieci rodzine ,starsza kobieta Ci dzieci nie da kiedy ona ma 40 lat a Ty 27 ....ku....aa strasznie tesknie za nią ! a ta kobieta niby mlodsza niby jest przyszlosc ale ehhhh brakuje jej duzoo do mojej eks:(

Napisał(a): 1skoczylas -

wysysaczowiec Czy potraficie wyjaśnić czemu niektórzy mężczyźni preferują starsze kobiety? Z czym to jest związane? Dla przykładu 20-paro letni mężczyzna powinien wg. mnie związać się z osobą w swoim wieku, z osobą która ma podobne problemy, z osobą z którą może bardzo dobrze bawić się i robić szalone rzeczy na które nie pozwoli mu na pewno kobieta dużo starsza od niego. Niestety moje spostrzeżenia są zupełnie inne. Młodzi mężczyźni wolą związek z starszą, czasem dużo straszą partnerką. Dlaczego? Co jest takiego w starszych paniach (oprócz doświadczenia) co was - młodych do nich ciągnie?

powiem ci ze starsze kobiety sa bardziej zaradne i rozsadne ale tez doswiadczone uczuciowo no i moga takiego delikwenta nauczyc wiele np.sexu dlatego takie wybieraja tacy nie sa podatni na wysmianie bo starsze sa wyrozumiałe a młodsze w ich wieku maja jeszcze pstro w głowie.znam taki zwiazek ze róznica wieku jest 30 lat ale to im pasuje jednej i drugiej stronie

Napisał(a): 1skoczylas -

Gość Z moich obserwacji wynika iż w naszych czasach mężczyźni są troche mało zaradni. Związek ze starszą kobietą pozwala im zamienić mamę na kobietę, która da mu poczucie bezpieczeństwa takie jake ma w domu rodzinnym. W naszych czasach kobiety są bardzo przedsiebiorcze a mężczyźni jakby trochę wycofali się z wiodącej postawy w rodzinie. Zauważmy iż kiedys facet był ostoją rodziny, pracował, był troche oschły jednak bardzo zaradny i obrotny- kobieta była gospodynia ogniska domowego. Obecnie role te sie zrównoważyły i może dlatego mężczyźni poszukuja doświadczonej kobiety z która pomoże mu odnaleść sie w tej sytuacji.
Z drugiej strony młode kobiety nastawione materialne podejście do życia gdyz wymusza to na nas system w jakim żyjemy i dlatego albo nastawiają sie na karierę i są singielkami albo poszukują zycia z przygoda traktując mężczyzn jak zabawke która sie za moment znudzi. Poza tym nie chca życ tak jak ich mamy i szukają sposobu na swoje życie zatracjąc się w wirze nieprzemyslanych decyzji.
Nie chce tu uogólniać i wrzucac wszyskich do jednego wora i zaznaczam iz to takie moje przemyślenia a nie ideologie które chce wykładać.
Myśle że każdy ma prawo żyć tak jak chce i z kim chce byle nie zatracić swojej moralności.
pozdrawiam

nieda ci ojciec nieda ci matka to co ci morze dac w zyciu sasiadka

gość

1skoczylas

Gość Z moich obserwacji wynika iż w naszych czasach mężczyźni są troche mało zaradni. Związek ze starszą kobietą pozwala im zamienić mamę na kobietę, która da mu poczucie bezpieczeństwa takie jake ma w domu rodzinnym. W naszych czasach kobiety są bardzo przedsiebiorcze a mężczyźni jakby trochę wycofali się z wiodącej postawy w rodzinie. Zauważmy iż kiedys facet był ostoją rodziny, pracował, był troche oschły jednak bardzo zaradny i obrotny- kobieta była gospodynia ogniska domowego. Obecnie role te sie zrównoważyły i może dlatego mężczyźni poszukuja doświadczonej kobiety z która pomoże mu odnaleść sie w tej sytuacji.
Z drugiej strony młode kobiety nastawione materialne podejście do życia gdyz wymusza to na nas system w jakim żyjemy i dlatego albo nastawiają sie na karierę i są singielkami albo poszukują zycia z przygoda traktując mężczyzn jak zabawke która sie za moment znudzi. Poza tym nie chca życ tak jak ich mamy i szukają sposobu na swoje życie zatracjąc się w wirze nieprzemyslanych decyzji.
Nie chce tu uogólniać i wrzucac wszyskich do jednego wora i zaznaczam iz to takie moje przemyślenia a nie ideologie które chce wykładać.
Myśle że każdy ma prawo żyć tak jak chce i z kim chce byle nie zatracić swojej moralności.
pozdrawiam

nieda ci ojciec nieda ci matka to co ci morze dac w zyciu sasiadka

Poproś żeby dała ci słownik ortograficzny, matole.

słuchaj gosciu kolorowy bedziesz czepiał sie szczegułów ,a tak po prawdzie to niewyzywaj mnie od matołów bo ja cie nie obrazam.a tak po prawdzie to czemu przedział wiekowy musi byc przeszkoda w miłosci miedzy dwojga ludzmi kiedy wymra te sterotypy kiedy bedzie morzna swobodnie kochac,spacerowac ,okazywac uczucie a nie kryc sie po katach jak przestepca bo jeszcze za pedofila wezma bo to słowo jest dzis na topie

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Dlaczego młodzi mężczyźni mają słabość do starszych kobiet?

Reklama