Reklama

Dlaczego młodzi mężczyźni mają słabość do starszych kobiet? (74)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 38281

Re: Dlaczego młodzi mężczyźni mają słabość do starszych kobiet?

Napisał(a): Gość -

z mojego doświadczenia wynikają dwie rzeczy:
1- rówieśnice chcą się wydać za mąż, mają pojęcie o miłości rodem z Harlequinów i postawę roszczeniową
2- prócz dyskotek i seksu nie bardzo jest z nimi co robić.

Napisał(a): 1skoczylas -

gość z mojego doświadczenia wynikają dwie rzeczy:
1- rówieśnice chcą się wydać za mąż, mają pojęcie o miłości rodem z Harlequinów i postawę roszczeniową

niewiem jak ty ale ja mógłbym sie dostosowac nawet do tych dyskotek niejednego małolata bym zadziwił

1skoczylas

gość z mojego doświadczenia wynikają dwie rzeczy:

niewiem jak ty ale ja mógłbym sie dostosowac nawet do tych dyskotek niejednego małolata bym zadziwił

Dyskoteka, ok, ale panienka chce sie za ten mąż wydać, a 40 kuguarzyca raczej nie, nawet jak jest wolna. 20 paro latek niekoniecznie musi to pragnienie matrymonialne podzielać.

Napisał(a): ferdek10 -

Nie czytałem żadnych wypowiedzi na ten temat, jednak mam odpowiedź : Na starej piczy młodzież się ćwiczy. Po trzydziestce poglądy na ten temat się zmieniają. A panienką to nie podobają się szpakowaci, wysportowani mężczyźni?

PS Jestem gruby, łysy i brzydki ;-)

1skoczylas

wysysaczowiec Czy potraficie wyjaśnić czemu niektórzy mężczyźni preferują starsze kobiety? Z czym to jest związane? Dla przykładu 20-paro letni mężczyzna powinien wg. mnie związać się z osobą w swoim wieku, z osobą która ma podobne problemy, z osobą z którą może bardzo dobrze bawić się i robić szalone rzeczy na które nie pozwoli mu na pewno kobieta dużo starsza od niego. Niestety moje spostrzeżenia są zupełnie inne. Młodzi mężczyźni wolą związek z starszą, czasem dużo straszą partnerką. Dlaczego? Co jest takiego w starszych paniach (oprócz doświadczenia) co was - młodych do nich ciągnie?

powiem ci ze starsze kobiety sa bardziej zaradne i rozsadne ale tez doswiadczone uczuciowo no i moga takiego delikwenta nauczyc wiele np.sexu dlatego takie wybieraja tacy nie sa podatni na wysmianie bo starsze sa wyrozumiałe a młodsze w ich wieku maja jeszcze pstro w głowie.znam taki zwiazek ze róznica wieku jest 30 lat ale to im pasuje jednej i drugiej stronie

W jakim sa wieku? 20 i 50?
30 i 60? Ciekawe jak funkconuja miedzy ludźmi?
maja wspolnych znajomych?
ciekawe
...................

Ja szukam tylko młodszych od siebie . Odpowiada mi różnica 10-25 lat . To się zaczęło jak skończyłam 40 lat . Pewnie nazywa się to kryzys wieku średniego . Największa różnica wieku to 34 lata , ja 51 a on 18 , haha. Czułam się przy nim trochę staro , ale on nie wiedział ile miałam lat . A propos , wyglądam na 15 lat mniej , więc moi partnerzy nie maja pojęcia o moim wieku . A ja się w duchu śmieję , że są tego nieświadomi . Większość 25 latek mogłaby mi pozazdrościć ciała , urody i wykształcenia . Nie mówiąc już o tym , że jestem intelektualnie na wyższym poziomie niż większość kobiet , młodych czy starych . Dlaczego młodsi się mną interesują , przede wszystkim dlatego , iż takich kobiet jak ja wiele nie ma . . Młode czekają na sponsorów , ale wiele nie mają do zaoferowania oprócz seksu . A ja nawet w seksie jestem lepsza od małolatek . Najistotniejsze chyba w tym wszystkim jest to , że nie robię afer z byle powodu i potrafię zrozumieć facetów . Większość facetów i tak jest głównie nastawiona na seks i gdyby nie to , to żaden by nie szukał kobiet i nie zakładał rodziny . Więc po co mam szukać starych , którzy wyglądają jak mój dziadek kiedy mogę być adorowana przez 25 latka . Ja tez facetów wykorzystuję głównie do seksu , haha . Przecież 25 latek nie jest w stanie nic więcej zaoferować oprócz właśnie seksu .

Nie jestem żadną modliszką , tylko bardzo fajna babką , na którą faceci lecą i nic na to nie poradzę . Ja się sama nie pcham nikomu do łóżka . Śmieszą mnie jedynie komentarze zawierające jakieś teorie .

W drugą stronę to już normalne, nie zboczenie ? Tylko jak kobieta ma młodszego to ona jest zboczona? Paru takich młodych znało mój wiek i im to nie przeszkadzało A co starcy przechadzający się po galeriach z nastolatkami to coś normalnego , a to , że Pazurze rodzi się drugie dziecko to normalne , 53 lata skończył i wygląda jak dziadek . Ja przynajmniej wyglądam dobrze .i nie wstydzę się umawiać z młodszymi , ani oni ze mną. Wspólnego życia z nimi nie planuję , odmiennie do większości męskich, podstarzałych lowelasów , którzy nie tylko żenią się w podeszłym wieku , ale i rozmnażają . To jest zboczenie . Moi partnerzy są ze mną szczęśliwi i wiedzą , że takiej jak ja już nigdy nie będą mieli , gdyż intelektualnie i sex appealem przewyższam każdą młodą .

Napisał(a): franklin -

ja bym tam starszą nie pogardził, mam 22 lata i ona drugie tyle mogłaby mieć :) I niekoniecznie chodzi mi tylko o seks, chociaż też. Można z nią pogadać, poradzić się. Doświadczenie życiowe - to jest to co może imponować. Oczywiście wygląd też, bo niektóre 40 są ładniejsze i zgrabniejsze niż moje rówieśniczki. Jak patrzę na niektóre dziewczyny na uczelni, to aż się boje myśleć jakie rozmiary osiągną w wieku 40 kilku lat... Niektóre są szersze ode mnie! A ja jestem nieźle zbudowany ;) Moje rówieśniczki są strasznie wybredne i zadufane. Mają za duże mniemanie o sobie. Patrzą tylko na kasę i na wygląd. Choć jak jest bogaty to może nawet wyglądać jak quasimodo, a one i tak będą mu rozkładać nogi. Starsze mają własne pieniądze, własny samochód i patrzą na inne cechy. Np. jak otwieram drzwi młodej dziewczynie to ani dziękuję ani pocałuj mnie w d... A jak otwieram starszej albo ustępuje miejsca to podziękują, uśmiechną się. Doceniają szacunek, kulturę osobistą. A młode tylko ciuchy, kosmetyki i dyskoteki.

spotykam sie z chlopakiem 4 lata mlodszym ode mnie ja mam 25 lat. oboje jestesmy niezalezni finansoowo...wiele razy pytalam go czemu jest ze mna, przeciez 18letnia dziewczyna jest bardziej atrakcyjna..tak to sobie wyobrazam. odpowiedzial mi ze jego znajomi maja taie dziewczyny a on jest dumy ze byl w stanie zainteresowac swoja osoba dojzalsza kobiete..

Napisał(a): WildD -

Gość

Gość Też myślę, że nie powinniśmy uogólniać. Nie wszyscy młodzi mężczyźni marzą o tym, żeby "szaleć", a nie wszystkie starsze od nich kobiety to nudne ciotki. Jestem 10 lat starsza od mojego męża i jesteśmy parą tak idealną, że panie, przed wojną się nie zdarzało! ;). Jasne, że jeśli komuś chodzi tylko o seks z ładnym ciałkiem, to starsze dziewczyny muszą pola ustąpić, ale wszak nie o to chodzi w związku na dłużej. Ważna jest wspólnota zainteresowań i poglądów, a ta od wieku nie zależy. Pozdrawiam serdecznie wszystkich nietypowych i wahających się, czy warto. Warto!

Ale jesteś naiwna, na pewno biega za młodszymi a Ty żyjesz złudzeniami i wmawiasz sobie, że jesteście idealną parą.

Ale wypuściłeś/łaś toksyczną strzałę, współczuję ci.

gość

gość Na starej piczy młodzieniec się ćwiczy,i wszystko jasne!

frustrat i zazdrośnik :)

Racja że zazdrości, ja miałam chłopaka 6lat starszego teraz ma 38 a 20latki się za nim oglądają za mna też raczej młodsi mężczyźni z jednym 20latkiem chodze ,przyznam że z początku szokiem było że ma tyle lat ,po prostu gdyby nie metryka ludzie nie wiedzieli by ile się ma lat bo i może na tyle się wygląda

gość Ja szukam tylko młodszych od siebie . Odpowiada mi różnica 10-25 lat . To się zaczęło jak skończyłam 40 lat . Pewnie nazywa się to kryzys wieku średniego . Największa różnica wieku to 34 lata , ja 51 a on 18 , haha. Czułam się przy nim trochę staro , ale on nie wiedział ile miałam lat . A propos , wyglądam na 15 lat mniej , więc moi partnerzy nie maja pojęcia o moim wieku . A ja się w duchu śmieję , że są tego nieświadomi . Większość 25 latek mogłaby mi pozazdrościć ciała , urody i wykształcenia . Nie mówiąc już o tym , że jestem intelektualnie na wyższym poziomie niż większość kobiet , młodych czy starych . Dlaczego młodsi się mną interesują , przede wszystkim dlatego , iż takich kobiet jak ja wiele nie ma . . Młode czekają na sponsorów , ale wiele nie mają do zaoferowania oprócz seksu . A ja nawet w seksie jestem lepsza od małolatek . Najistotniejsze chyba w tym wszystkim jest to , że nie robię afer z byle powodu i potrafię zrozumieć facetów . Większość facetów i tak jest głównie nastawiona na seks i gdyby nie to , to żaden by nie szukał kobiet i nie zakładał rodziny . Więc po co mam szukać starych , którzy wyglądają jak mój dziadek kiedy mogę być adorowana przez 25 latka . Ja tez facetów wykorzystuję głównie do seksu , haha . Przecież 25 latek nie jest w stanie nic więcej zaoferować oprócz właśnie seksu .

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Dlaczego młodzi mężczyźni mają słabość do starszych kobiet?

Reklama