Reklama

Czy poddalibyscie sie zabiegowi wazektomi na prosbe partnerki? (50)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 7529

Re: Czy poddalibyscie sie zabiegowi wazektomi na prosbe partnerki?

Napisał(a): Gość -

No to jak to z Wami Panowie jest..kobieta może truć sie tabletkami hormonalnymi, szpikować zastrzykami, nosić w sobie ustrojstwa typu spirale itp, itd i nie myślicie chyba że to wszystko bez szkody dla jej zdrowia i samopoczucia się odbywa? Nie jedna z nas przypłaciła zdrowiem antykoncepcję, nie jedna z nas nie bedzie mogła zajść w ciążę ale to już na Szanownych Samcach wrażenia nie robi...tylko własne ego jest wyznacznikiem dla wielu, oj wielu facetów...

To jest straszne. Znajoma 32 poznala takiego weterynarza 41, ktory kiedys sie tak "wykastrowal" bo mial juz 2 dzieci. W USA to popularne ale wszyscy bez wyjatku po 40 maja zaburzenia psychiczne- wiem, bo mam w rodzinie lekarza, ktory zajmuje sie ich zwichrowana psychika.

CZYTAM POSTY Z TEJ STRONY I WIDZĘ ZE PONAD 90 PROCENT PISZĄCYCH NIE WIE CO PISZE. JESTEM PO WAZEKTOMII I MOGĘ SIĘ WYPOWIEDZIEĆ Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA. WIEM ŻE TAKĄ DECYZJĘ TRZEBA PODJĄĆ NIE POD NAPOREM DRUGIEJ OSOBY TYLKO WSPÓLNIE!!! NASZA DECYZJA BYŁA PRZEMYŚLANA PONIEWAŻ ŻONA BARDZO ŹLE ZNOSIŁA ANTYKONCEPCJĘ ALE POŚWIĘCAŁA SIĘ DLA MNIE. NAWET ZAŁOŻYŁA SPIRALKĘ PO KTÓREJ MAMY PIĘKNEGO SYNA JUŻ DRUGIEGO I TO PRZELAŁO CZARĘ!!! A WIĘC JESTEM FACETEM PO WAZEKTOMII KTÓRY TEGO NIE ŻAŁUJE ALE WARTO PRZEMYŚLEĆ NA SPOKOJNIE I BEZ JAKICH KOLWIEK NACISKÓW OSÓB TRZECICH WSZYSTKIE ZA I PRZECIW!!! PANOWIE WBREW POZOROM I REKLAMOM W INTERNECIE ŻE TO NIE BOLI!!! TO SĄ WASZE JAJKA I KTOŚ MUSI W NICH CHWILKĘ POGRZEBAĆ I BĘDZIE TROCHĘ BOLAŁO!!! NIE W TRAKCIE TYLKO PO!!!! POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRZED I PO!!!

gość No to jak to z Wami Panowie jest..kobieta może truć sie tabletkami hormonalnymi, szpikować zastrzykami, nosić w sobie ustrojstwa typu spirale itp, itd i nie myślicie chyba że to wszystko bez szkody dla jej zdrowia i samopoczucia się odbywa? Nie jedna z nas przypłaciła zdrowiem antykoncepcję, nie jedna z nas nie bedzie mogła zajść w ciążę ale to już na Szanownych Samcach wrażenia nie robi...tylko własne ego jest wyznacznikiem dla wielu, oj wielu facetów...

Po wazektomi w 95% przypadkach mężczyzna jest bezpłodny ten zabieg nie jest metoda nieodwracalną (można powiedzieć że kastracją bo jądra nie moga spełniać już funkcji rozrodczych)

Dobrze że istnieją jeszcze tacy Mężczyźni...ja pomimo iż w szczęśliwym związku małżeńskim jestem, nie mogłam w tym względzie liczyc na męża... i tak męcze się ze spiralą..huśtawki nastrojów, wypadające włosy, problemy ze snem, cerą, rozhulane hormony, nie stabilna waga itp..itd...ale ponieważ nie chce więcej potomstwa-dwója w zupełności zaspokaja moje instynkta macierzyńskie- to zdecydowałam się na tę przynajmniej na razie najpewniejszą metodę...cóż mąż "rzecz" nabyta ;-) zawsze może się zmyć a potomstwo zostaje na wieki wieków..hehe

Po wazektomi w 95% przypadkach mężczyzna jest bezpłodny ten zabieg nie jest metoda nieodwracalną (można powiedzieć że kastracją bo jądra nie moga spełniać już funkcji rozrodczych) [/cytat]

To znaczy się co ? jak jesteśmy kilkanaście lat po ślubie/związku, mamy wystarczającą ilość potomstwa i rozmawiamy o formie zabezpieczenia - facet mówi że on nie chce mieć więcej dzieci ale wazektomii nie podda się, to oznacza , że nie chce mieć więcej dzieci z partnerką z która aktualnie rozmawia na ten temat...czyli albo ma kogoś na boku i nie wie jak sie sytuacja rozwinie, albo takowe sytuacje dopuszcza ..na jedno wychodzi ..dla takiego nie warto się poświęcać...

Szmata jest tylko twoja matka, skoro wychowala tak wulgarnego smiecia!

gość CHORA BABA !!! , NIECH SOBIE SAMA ZROBI WAZEKTOMIE , JAK BY COŚ TAKIEGO ZAPROPONOWAŁA KOBIETA RZUCIŁ BYM JAK JAK SZAMATE!

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Czy poddalibyscie sie zabiegowi wazektomi na prosbe partnerki?

Reklama