Reklama

Bolą stawy, co poradzić? (60)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 16642

Re: Bolą stawy, co poradzić?

Napisał(a): Gość -

Facet to niesamowicie tępa istota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisał(a):Gość -Poniedziałek, 19 listopada 2012 (21:42)

Pamiętajcie, Żadnych chorób nie ma. Chorobę inaczej skutek zniszczenia czy uszkodzenia organu produkujesz własną łyżką. Ja wyczytałam o wspaniałym fizjoterapeucie na forach. Opisuje hales2 i misza 46. Jeździłam z Wrocławia do Dąbrowy Górniczej. Na ulicy Morcinka 10 znajdziecie tego człowieka. Nocowałam w hotelu, uczyłam się inaczej jeść i unikłam kilku poważnych operacji. Naprawdę warto. Teraz nie mam problemów ze zdrowiem, ani potrzeby na jakieś poddawania się leczeniu prowadzącemu donikąd. Chcesz być zdrowa(wy) poświęć sobie trochę czasu i zadbaj o to zdrowie i nie słuchaj takiego bezsensownego dowcipu o zdrowiu na forach

Witam
Mam do sprzedania lek ,zastrzyk na stawy kolanowe Synocrom forte 3 sztuki w atrakcyjnej cenie.To kwas hialuronowy ,ktróy pomaga w odbudowie chrzastki stawowej i pomaga w całym mechanizmie sprawnego funkcjonowania stawu kolanowego.Każdy zastrzyk w osobnym opakowaniu,data ważnosci 2016, przechowywany bezpiecznie i w lodówce.Sprzedaje z winy lekarza,bo nie zakupiłam tego co trzeba.Posiadam fakture zakupu z apteki.Prosze o kontakt mela_2222@op.pl

Dlaczego nie zacząłeś od wizyty u lekarza . To chyba podstawa. Doraźnie można stosować inne specyfiki , ale lekarz - obowiązkowo. Np. ja raz w roku biorę 4flex , odbudowuje tkankę chrzęstną i wzmacnia mięśnie. Poszukaj coś z kolagenem .

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Bolą stawy, co poradzić?

Reklama