× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Reklama

Bolą stawy, co poradzić? (61)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 15168

Re: Bolą stawy, co poradzić?

Napisał(a): Gość -

glukozamina może Cię uratować....mam problem z kolanem- ból w kolanie kojarzący się ze skręceniem nogi w tym miejscu...było coraz gorzej aż któregoś razu ledwo się dowlekłam do domu z biegania. Kupiłam w aptece lek (bez recepty) zawierający glukozaminę i po tygodniu jest już spora poprawa, nie jestem w stanie jeszcze przebiec całego dystansu ok. 8 km, ale jest znacznie lepiej...zapłaciłam jakieś 52 zł za tabletki na m-c, trzeba je ponoć przyjmować przez jakieś 3 m-ce, aby dobrze naprawić chrząstkę stawową :)

Re: Bolą stawy, co poradzić?

Napisał(a): Gość -

mam podobny problem i musiałam zrezygnować z siłowni, ponieważ okazało się, że mam uszkodzone greki szyjne, a ćwiczenia tylko nasilały ból. pomogły masaże ale na krótko i w moim przypadku muszę to "pokochać". także zacznij od wizyty u neurologa i zrób sobie prześwietlenie kręgów szyjnych i barku.

Re: Bolą stawy, co poradzić?

Napisał(a): Gość -

Facet to niesamowicie tępa istota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: Bolą stawy, co poradzić?

Napisał(a): ivonka30 -

gość glukozamina może Cię uratować....mam problem z kolanem- ból w kolanie kojarzący się ze skręceniem nogi w tym miejscu...było coraz gorzej aż któregoś razu ledwo się dowlekłam do domu z biegania. Kupiłam w aptece lek (bez recepty) zawierający glukozaminę i po tygodniu jest już spora poprawa, nie jestem w stanie jeszcze przebiec całego dystansu ok. 8 km, ale jest znacznie lepiej...zapłaciłam jakieś 52 zł za tabletki na m-c, trzeba je ponoć przyjmować przez jakieś 3 m-ce, aby dobrze naprawić chrząstkę stawową :)

Ja też mam problem ze stawami kolanowymi. Uszkodziłam sobie chyba coś w kolanie podczas gry w siatkę. Tutaj masz witrynę na której zostało opisane kilka najczęściej spotykanych dolegliwości kolanowych: http://zadbajostawy.pl/choroby-stawow-kolanowych

Re: Bolą stawy, co poradzić?

Napisał(a): pablosmaximos -

Ja znalazłem ciekawą stronę z poradami co zrobić w przypadku kontuzji stawów. Długo uprawiałem wyczynowo bieganie i wtedy dorobiłem się poważnej kontuzji prawej stopy. Niestety niewłaściwie oszacowałem swoje fizyczne możliwości i nazbyt się forsowałem. Skończyło się to kontuzją i wizytami u kilku specjalistów. Strona o której mówię to www.zadbajostawy.pl. To co konkretnie szukałem było na podstronie www.zadbajostawy.pl/choroby-stawow-skokowych/skrecenie-stawu-skokowego.html i korzystałem z niej nie tylko w kontekście moich doświadczeń ale także kierowałem tam po informacje członków rodziny i znajomych.

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Bolą stawy, co poradzić?

Reklama