× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Reklama

Bolą stawy, co poradzić? (61)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 15690

Re: Bolą stawy, co poradzić?

Napisał(a): Gość -

glukozamina może Cię uratować....mam problem z kolanem- ból w kolanie kojarzący się ze skręceniem nogi w tym miejscu...było coraz gorzej aż któregoś razu ledwo się dowlekłam do domu z biegania. Kupiłam w aptece lek (bez recepty) zawierający glukozaminę i po tygodniu jest już spora poprawa, nie jestem w stanie jeszcze przebiec całego dystansu ok. 8 km, ale jest znacznie lepiej...zapłaciłam jakieś 52 zł za tabletki na m-c, trzeba je ponoć przyjmować przez jakieś 3 m-ce, aby dobrze naprawić chrząstkę stawową :)

mam podobny problem i musiałam zrezygnować z siłowni, ponieważ okazało się, że mam uszkodzone greki szyjne, a ćwiczenia tylko nasilały ból. pomogły masaże ale na krótko i w moim przypadku muszę to "pokochać". także zacznij od wizyty u neurologa i zrób sobie prześwietlenie kręgów szyjnych i barku.

Facet to niesamowicie tępa istota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisał(a):Gość -Poniedziałek, 19 listopada 2012 (21:42)

Pamiętajcie, Żadnych chorób nie ma. Chorobę inaczej skutek zniszczenia czy uszkodzenia organu produkujesz własną łyżką. Ja wyczytałam o wspaniałym fizjoterapeucie na forach. Opisuje hales2 i misza 46. Jeździłam z Wrocławia do Dąbrowy Górniczej. Na ulicy Morcinka 10 znajdziecie tego człowieka. Nocowałam w hotelu, uczyłam się inaczej jeść i unikłam kilku poważnych operacji. Naprawdę warto. Teraz nie mam problemów ze zdrowiem, ani potrzeby na jakieś poddawania się leczeniu prowadzącemu donikąd. Chcesz być zdrowa(wy) poświęć sobie trochę czasu i zadbaj o to zdrowie i nie słuchaj takiego bezsensownego dowcipu o zdrowiu na forach

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Bolą stawy, co poradzić?

Reklama