Reklama

Bolą stawy, co poradzić? (63)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 17387

Bolą stawy, co poradzić?

Napisał(a): lubiekurczaki -

Regularnie ćwiczę na siłowni i od jakiegoś czasu bolą mnie stawy barkowe.
Znam się na ćwiczeniach i wiem jak to robić i nie robię ćwiczeń źle, co mogłoby dać w konsekwencji ból stawów. Nie katuję się dużymi ciężarami przede wszystkim.

Zastanawiam się czy te specyfiki, które są reklamowane w telewizji na prawdę działają? Może są jakieś inne sposoby na stawy? Bardziej domowe sposoby?
Potrzebuję rady, gdyż ból staję się uciążliwy.

Re: Bolą stawy, co poradzić?

Napisał(a): Gość -

Radzę spróbować natarcie się maścią końską. Najlepiej po ciepłej kąpieli i od razu skok do łóżka, aby pozwolić na wygrzanie stawów. Nie wiem, czy będzie to 100% skuteczne w tym przypadku, ale w moim odniosło to pożądane działanie. Nadmieniam jadnakże, iż może to wymagać kilku takich zabiegów. Życzę zdrowia i radzę nie przesilać mięśni. Raz wyrobione tak "muły" będą wymagać tych ćwiczeń do późnych lat życia.

Re: Bolą stawy, co poradzić?

Napisał(a): Gość -

gość Radzę spróbować natarcie się maścią końską. Najlepiej po ciepłej kąpieli i od razu skok do łóżka, aby pozwolić na wygrzanie stawów. Nie wiem, czy będzie to 100% skuteczne w tym przypadku, ale w moim odniosło to pożądane działanie. Nadmieniam jadnakże, iż może to wymagać kilku takich zabiegów. Życzę zdrowia i radzę nie przesilać mięśni. Raz wyrobione tak "muły" będą wymagać tych ćwiczeń do późnych lat życia.

Gdzies czytalam, ze masci konskiej nie mozna naduzywac...stosowac nalezy bardzo ostroznie, gdyz sa to glownie hormony konskie...dla czlowieka niebezpieczne.

Re: Bolą stawy, co poradzić?

Napisał(a): Gość -

Też mnie potwornie bolą stawy,nie pomagają zadne tabletki,maśc konska też nic nie pomogła,lekarz przepisuje mi już tramal ,bo jeszcze tramal przyniesie ulgę na pare godzin ale gdy ten tramal w organiżmie przestaje działac to znów bólwraca ze zdwojoną siłą a człowiek czuje się jak wyzuta i wypluta guma okropnośc.Chodze na różne zabiegi rechabilitacyjne i fizoterapeutyczne ale to też nie pomaga,wydaje mi sie że kiedyś może mi pomóc tylko dr.GLINKA on to jedyny lekarz na wszystkie choroby dolegliwości ,ba nawet najgrożniejsze i zaawansowane choroby nowotworowe wyleczy.

Re: Bolą stawy, co poradzić?

Napisał(a): Gość -

gość PRACA w internecie poprzez klikanie w reklamy.
Nie są to duże pieniądze na początku ale sposób jest sprawdzony i pewny.
Proszę o pisanie tylko osób,
które są zdecydowane na dodatkowe zarobki w ten sposób
na adres: knebraska@gmail.com

Puknij sie w czoło i niech ci bedzie wesoło.Jak nie chce ci sie d......ska ruszyć i pracowac uczciwie to nie pleć głupot i nie naciągaj ludzi n anic nie robienie.Wstydż się raczej ze jesteś leń i obibok.Myslałby kto że zarobi dośc już tego naciągarstwa i wyłudzanie od naiwnych kasy.Wrzuc se na luz i nie zawracaj bani.

Re: Bolą stawy, co poradzić?

Napisał(a): Gość -

Ja bym Ci polecił Flexagen. Podczas biegania miałem problemy z kolanem, ciągle coś mi przeskakiwało, strzelało i bolało :/ To jest proszek, do rozpuszczania, więc nie rozwala żołądka, zawarty w nim "natywny kolagen typu II" wspomaga odtwarzanie chrząstki stawowej i do tego ma witaminy i minerały.
Polecam!

Re: Bolą stawy, co poradzić?

Napisał(a): Gość -

Ogólnie to nigdy nie ufam suplementom, ale muszę przyznać, że kiedy skręciłem staw skokowy ortopeda polecił mi abym wspomógł odnowę stawu suplementem i był to Stavin. O dziwo szybciej doszedłem do siebie niż kiedyś w przypadku starszych kontuzji. Śmiało mogę polecić ten produkt.

Re: Bolą stawy, co poradzić?

Napisał(a): Gość -

Moja córa piła stavin po kontuzji stawu kolanowego. Lekarz polecił jej, że warto brać preparat który wspomoże regeneracje stawu. Zastawiałyśmy się który suplement kupić, ale szalę przeważyła postać stavinu, a jest to syrop. Zdecydowanie łatwiej się go przyjmuje niż tabletki i do tego jest smaczny. Polecam każdemu jako zatroskana matka.

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Bolą stawy, co poradzić?

Reklama