Reklama

Gdzie są goli faceci?

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Zewsząd otaczają na zdjęcia nagich kobiet, a gdzie są goli faceci?

Zdjęcie

Więcej tego dobrego! /AFP
Więcej tego dobrego!
/AFP
Nagość przestała być tematem tabu. To tylko półprawda. Rozebrany męzczyzna to nadal temat zakazany. Odsłonięte biusty i damskie pośladki atakują nas na każdym kroku - z gazet, telewizji i bilboardów. Ale odważnych którzy pokazywaliby odsłonięte męskie ciała, jakoś brakuje. Nawet strony erotyczne i pornograficzne nie są w stanie nam za wiele zaoferować, a nadzy faceci pojawiają się jedynie na stronach dla gejów.

Przyczyny takiego stanu rzeczy są zagadką. Argumenty jakoby mężczyźni byli płcią brzydką, są wysoce nieprzekonywujące. Piękne doskonale wyrzeźbione ciała przywodzą na myśl młodych greckich bogów i moga dostarczać wrażeń estetycznych. I nie tylko...

Reklama

Równie wątpliwe są przypuszczenia jakoby panie nie chciały ogladać roznegliżowanych chłopców. Kto tego nie wie, niech sprawdzi, gdzie kierują się damskie spojrzenia, gdy na plaży pojawi się ładnie zbudowany mężczyzna. Kobiety sycą oczy tym widokiem!

A może mężczyźni sa po prostu bardziej wstydliwi? Albo jest to głębsza strategia całego męskiego gatunku - owiane tajemnicą męskie ciało ma kusić bardziej?

Panowie są bardziej konserwatywni. Zobaczmy męskie stroje sportowe - długaśne spodenki do kolan i obszerne podkoszulki. Jak to się ma na przykład do strojów siatkarek plażowych? Nic dziwnego, że tak mało kobiet lubi ogladać sport. Gdyby piłkarze odsłonili trochę ciała, stadiony zaroiłyby się od kibicek.

Kij ma dwa końce. Panowie na każdym kroku oglądają odkryte biusty, wyeksponowane nogi i brzuszki. Często jest jednak tak, że popatrzeć można, ale dotknąć już nie. Może gdyby faceci pokazali troszkę ciała, mogłoby się okazać, że kobiety mają bardziej gorące temperamenty niż ktokolwiek może przypuszczać?

Iza Grelowska

Artykuł pochodzi z kategorii: Ciekawostki

Więcej na temat:facet
POLECANE zwiń

Reklama

Skomentuj artykuł: Gdzie są goli faceci?

Przejdź do forum »

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze: 60,

przeczytane przez: 90 osób Dodaj komentarz

Reklama